Hastayız..

Annekaz
15 Ekim 2008
2 Yorum

Ailecek üşütmüşüz ..solo halinde koro halinde Hapşuu ,çok yaşaaa, paket paket peçeteler kızaran burunlar .Ankara’nın yağsammı yok en iyisi yağmayayım yok yok yağayım havasınında çok katkısı var.Grip aşısı olmadık.Hiç bir zaman yaptırmadım.Yaptırmam.Antibiyotik ateş düşürücü çok mecbur olursam kullandım çocuklarda, sene başında hepimiz grip oluyoruz.İlginçtir sonra bir daha hastalanmıyoruz.Sanırım bu grip, doğal grip aşısı durumunda neyse..güneşte kurutulmuş sarımsaklı yoğurtlu acıbiber kavurması iyi gelecektir.Çocukken annem bileğimize sarımsak sürülmüş mendil bağlardı:) aynı kafada gidiyoruz ilaca hayır doğal direnişe devamm..

Bunu da seversin  Yargıtay mağduruyuz..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. GeCe dedi ki:

    Anne’ciğim geçmiş olsun (sana eski yorumlardan birinde bir yabancı adını ingilizce Anne zannetmiş olmalı ki böyle yazmıştı, ordan aklıma geldi), acil şifalar hepinize . Ben de çok zorda olmadıkça antibiyotik ve diğer haplardan kullanmam.

  2. Rüzgar dedi ki:

    Herkes hasta bu sıralar, eve bir girdi mi çıkmıyor zaten; aynen ofisi de tabii. Geçmişler olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim