Saçlarımın son hali

Annekaz
10 Ocak 2011
2 Yorum
Saçlarımı kestirdim pişmanım demiştim, çünkü oldukça uzundu zor kuruyor bakımı vs çok zor oluyordu. Sürüye uyup bi bende olmayan Bob kestirmiştim. Saçlarımın son hali gördüğünüz gibi kuaförsüz boyasız aslında biraz da bakımsız ama kullanımı çok kolay, yıkıyorum kurutuyorum şekil şemal uğraşmıyorum.
İki tel beyazım var, bu aralar Pantene yeşil kapak bakım serisi kullanıyorum ben çok memnunum ama kızım aynı görüşte değil, gerçi bu saçlardan ne şampuanlar ne kremler geçti gitti hepsine uyum sağladı. Saçlarıma yaptığım en büyük eziyet gölgeler ve röfleler olsa gerek güzel görünmesi için kuaföre gitmenin şart olması bir yana saçı keçeye döndürmesi diğer yana bir daha tövbe. Bunun dışında bu aralar Hülya Avşar’ın saç rengini çok beğeniyorum ama henüz kararsızım. Bir süre böyle kalacak sanıyorum…
Bunu da seversin  Amigurumi'ye yeni mi başladınız?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Anonymous dedi ki:

    saçlarım pırasa gibi olmasa bende bu model kestirmek istiyorum :) bence hoş olmuş güle güle kullanın modelinizi :)

  2. Sitare dedi ki:

    çok yakışmış güle güle kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim