Hurç Özellikleri Nelerdir?

Annekaz
27 Eylül 2022
Yorum Yok

Birbirinden renkli ürün modelleri ile estetik zevkinize hitap eden organize edici ürünlerdir. Mevsim geçişleri sırasında ürünlerin nemden, tozdan ve güve benzeri zararlı canlılardan korunması için uygundur. Genel olarak küçük, orta, büyük ve battal boy hurç olarak sunulsa da bazen ara boylarda ürünlere rastlamak mümkündür. Küçük hurç şal, eşarp, yastık kılıfı, el havlusu gibi minik ürünlerin saklanması için uygundur. Orta ve büyük boy modeller kıyafetlerin depolanması için kullanılabilir. Battal boy ürünler ise yastık, yorgan, mont, palto gibi daha büyük hacimli eşyalar için tercih edilebilir. Ürün modelleri dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır. Dolap üstü, yüklük, baza ve koltuk altı gibi bölümler bu ürünler için en sık tercih edilen saklama alanlarıdır. Üretiminde pamuklu, hasır, pvc gibi farklı malzemeler kullanılabilir. Fermuarlı hurç, en klasik ve kullanışlı organize edici ürün modellerinden biridir.

HyperFocal: 0

Kullanım Alanlarına Göre Hurç Modelleri

Hurçların sandık, kutu, elbise kılıfı gibi farklı çeyizlik ve günlük modelleri bulunur. Damat ve gelin bohçası hazırlığının demirbaşı ürünlerdir. Dolap içi alanı efektif kullanıma açmak için raflı model de tercih edebilirsiniz. İlave raflar hem düzeni sağlar hem de temizliği kolaylaştırır. Kumanda kılıfı modeli ise cihaz kumandalarının kaybolmasını ve düşüp hasar almasını önlemek için kullanışlıdır.

Hurcun ebatı, onun saklanacağı yerin de ölçüleri göz önüne alınarak seçilmelidir. Dar alanların depolama kurtarıcısı ise vakumlu hurçtur. Aynı zamanda hediye olarak da alınabilecek şık, kullanışlı ve çoklu halde sunulan bir üründür. Pencereli ya da tamamen şeffaf olan hurçlar, içine konan ürünün kolayca ayırt edilebilmesi için şeffaf yüzeye sahiptir. Saklanan eşyaların neler olduğunu hatırlayamayacağınız kadar uzun süreli depolamalar için kullanışlıdır. Genellikle modeli ne olursa olsun orta boy ürünler hemen her ihtiyacı karşılayabilecek niteliktedir. Yorgan modeli de aynı zamanda nevresim takımı, yastık, battaniye, pike gibi ürünlerin depolanması için elverişlidir. Elbise modeli olanlarda takım, gece elbisesi, gelinlik, bilhassa hassas kumaşlı abiye ve elbiselerin güvenli ve temiz muhafazası için kullanışlıdır.

Bunu da seversin  Desenli rulo modelleri ve uygulanışı


Hurç Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hurç seçerken önce kullanım alanı kapasitesini ve depolama ihtiyaçlarınızı belirleyerek işe koyulabilirsiniz. Bu tür bir alışveriş listesi yapmak zamandan kazanmanızı sağlarken ürün çeşitliliği karşısında kafanızın karışmasını önler. Depolamak istediğiniz ürün minik şal ve eşarplar ise en küçük ebatta bir model tercih etmeniz yeterli olur. Yahut bir halı hurcuna ihtiyacınız var ise halınızın ölçülerine hakim olmalı ve uygun ölçüdeki modelleri değerlendirmelisiniz. Hurç için belirlediğiniz alan yeterli kapasitede değil ise vakumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür bir ürün tercih ederek çok büyük bir hacim tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürünün hava geçirme özelliği olması nemden korunma açısından önemlidir. Depolamayı kolay temiz ve düzenli görselliğiyle destekleyecek birbirinden fonksiyonel ürün modellerini bütçe dostu hurç fiyatları ile Koçtaş’tan temin edebilirsiniz. Web sitesinden dilediğiniz ebat ve kullanım amacına uygun ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, Koçtaş güvencesi ile anında sipariş verebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim