Saçlarını kestirmeye kıyamayanlar kulübü!

Annekaz
2 Aralık 2014
Yorum Yok

Başta ben olmak üzere mısır püskülü gibi saçlarla geziyoruz kuaförde sırma gibi olan saçlar her gün duştan sonra yolunmalık kıvamda oluyor.. kıyamıyoruz belki kestirmeye  benim için  sanki kestirirsem gençliğimde vedalaşacakmışım gibi geliyor 36 yaşındayım genelde orta yaştan sonra saç pek uzatılmaz küt modeller katlı kısa kesimlerle gezilir belinde saçları olan orta yaşta hatun azdır benimkiler de hayli uzun neyse eninde sonunda o saçlar gidecek.

Benim gibi orta yaşa doğru yavaş yavaş ilerleyen hanımların önceki ve sonraki hallerini merak ettim. Bunun için küçük bir araştırma ile bir öncesi sonrası foto galerisi hazırladım benim gibi saçlarına kıyamayan hatunlarla gelsin!

Bu arada şöyle bir eleştiri getirebilirsiniz öncesi fotoğraflar makyajsız ve fönsüz ama sonrası hem saç yenilenmiş hem makyaş hem de taranma var e haliyle daha güzel diyebilirsiniz sonrasının kanunudur bu efendim :)

 

Bunu da seversin  Meyveli şeffaf kek - Agar Agar ile Jöle tatlı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim