HydraFacial nedir? Ankara’da HydraFacial bakımı adresleri

Annekaz
4 Temmuz 2019
Yorum Yok

Derinlemesine cilt bakımı biz kadınlar için vazgeçilmez ve su içmek kadar doğal bir ihtiyaç. Özellikle leke tedavisi ve kırışıklık tedavisi için Cilt bakımı yaptırırken seçtiğiniz güzellik merkezi ve kullandıkları ürünlere çok dikkat etmelisiniz.

ANKARA’DA CİLT BAKIMI NEREDE YAPTIRILIR?

Hydrafacial çok özel bir cilt bakımı yöntemidir. Hydrafacial ile cilt derinlemesine temizlenir, vakumlu başlıkları ile siyah noktalardan arınan cildin gözenekleri açılır canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Profesyonel cilt bakımında cildin sorununa göre hareket edilir ve özel krem ve serumlar kullanılarak radyo frekans cildin derinlerine inilerek normalde cilt üzerine kullandığımız ürünlerden 10 kat daha fazla etki gösterir.

Ankara’da Hydrafacial cilt bakımı için Malika Sağlık ve Güzellik merkezinden randevu alabilirsiniz. Derinlemesine cilt bakımı yapan merkezde ayrıca leke tedavisi, sarkık yanak ve gıdı için özel seanslar, kırışıklıklar için ütüleme yöntemi, siyah noktalar için buharlı vakum tedavisi, gözenek sıkılaştırıcı maske anti ageing bakımlarının tümü yapılabilir.

Malika Sağlık ve Güzellik merkezinde medikal ayak bakımları, manikür, pedikür gibi hijyenik ortam gerektiren tüm işlemleri gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Ankara Balgat’da bulunan Malika Sağlık ve güzellik merkezinden Sorununuza özel cilt bakımı için randevu alabilir ücretsiz cilt analizi için talepte bulunabilirsiniz. Ankara cilt bakımı randevu
0552 508 8182

Bunu da seversin  Tatilden sonra saçlara yoğun bakım
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim