İnternetten hediye kazanmanın yolları!

Annekaz
29 Ekim 2014
Yorum Yok

Tamam interneti pek çok şey konusunda bilgilenmek ‘sosyalleşmek’ ve eğlenmek için kullanıyoruz bir de sayısız çekilişler ve hediyeler  için.. :) Çekilişle verilen hediyeler,i göz ardı etsek de İngiltere’de yaşayan genç kadın 17 yıldır çekilişlerden 50 tatil ve 15 bin strelin değerinde büyük küçük pek çok ödül kazanmış

Haftada 400 kadar çekilişe ve yarışmaya katıldığını söyleyen kadın bunun kendisi için bir hobi olduğunu söylüyor. 1997 yılında katıldığı bir çekilişle İzlanda tatili kazanmış tatili o kadar güzel geçmiş ki onun için daha pek çok bedava tatil olabileceğini düşünmüş ve o zamandan beri de 50 tatil daha kazanmış. Kitaplardan tabaklara oyuncaklardan dürbüne hemen her şeyin çekilişine katılan kadın evine destek olduğunu söylüyor.

Biliyorsunuz bizde de harika hediyeler ve çekilişler yapılıyor. Özellikle facebook instagram ve twitter’da #çekilis hashtagi ile yapılan muhteşem çekilişler var. Tabi bu kadar değil facebook ve twitter’da sık sık hediyeli oyunlar ve çekilişler yapan firmaların da sayısı çok fazla takip etmek gerekiyor. Şimdi bu kadın çekilişlerden nasıl hediye kazanılır şansınızı nasıl artırırsınız diye bir kitap yazıyormuş. ama verdiği bir kaç öeri de var..

  • Neye ihtiyacınız varsa ilk önce onların çekilişlerine katılın ve şansınızı zorlayın ( aile üyeleri de katılabilir ya da şans artırmak için daha fazla paylaşım yapılabilir..
  • Her zaman zafer için arama yapın çekilişler durduk yerde karşınıza çıkmıyor eposta listelerine kayıt olun hediye dağıtan sayfaları beğenin ve takip edin

Diyor.. Bunlar bilmediğimiz şeyler değil ama pek çok insanın vazgeçtiğini çekilişlerden vazgeçmemeniz gerektiğini ve peşinde koşmanız gerektiğini söylüyor..

Şimdiye kadar 50 tatilin yanı sıra 3 büyük ekran televizyon, 2 bilgisayar, 5 ipod sayısız oyuncak gıda ve kitap kazanmış.. kazanmaya da devam ediyor :)

Bunu da seversin  Anne Kaz'dan bin çocuğa aşı

yarisma kazanmanin yollari

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim