Kadınlarda saç dökülmesi

Annekaz
24 Ocak 2011
1 Yorum

Saç dökülmesi ve saç nakli denince akla erkekler geliyor ama kadınlarda da artık çok sık bölgesel dökülmeler görülüyor.Stres de saç döküyor, genler de…

Kalabalık mekanlarda kakül üstü ya da tepe kısmından hafif açılmalar en çok şahit olduklarım ki akraba arkadaş çevresinden de bu tür açılmaları olan bayan dostlarımız var.

Tedavisi klasik saç ekme tekniği ile aynı fiyatları da değişiyor ama bu yöntemle oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyormuş, biz genelde saç dökülmesi sorunlarında öncesi sonrası diye erkek fotoğrafları görmeye alışığız ama bu sefer saç dökülmesi fotoğraflarında kadın örnekler göstermekte fayda var. Fotoğraflar yabancı kaynaklı bir merkezden..

Fotoğraflar kaynak: www.hairtransplantseattle.com
Bunu da seversin  Koca güllü taç..
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. kel kız dedi ki:

    saçlarım dökülüyodu saçımı kazıttım ve çıktıkça usturaya vurdum 10 defa falan şimdi saçlarım çıkmıyo ve perukta kullanamıyorum en acısı okula bu şekilde gidiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim