Hobi ve spor olarak kadın tacizi!

Annekaz
21 Şubat 2016
Yorum Yok

Sosyal medyada erkeklerin milli sporu da diyebiliriz. Bu sporu yapmak için şartlar çok kolay öyle kaslar, atletik bir beden falan gerekmiyor şartlar basit.

1. Ahlaktan yoksun olacaksınız

2. Anneniz ablanız kızkardeşiniz yokmuş kaya kovuğundan çıkmış gibi davranacaksınız!

3. Bir adet dizi oyuncusu fotoğrafı şart profil için ya da araba önünde çekilmiş bir foto olabilir

4. Erkek olmanız şart tabi.. Askerlik yaş vs şartı şurtu yok..

5. Kadınları taciz ederken unutkan olacaksınız dininizi, ahlakı değerlerinizi, eşinizi, kızınızı, kızkardeşinizi unutacaksınız..

Tercihen kadın profili ile gezenler de çok var ama onlar sadece izleyici kadın gruplarında gezip bilgi ve strateji toplarlar belkide kadınların konuştuğu şeyler hoşlarına gidiyordur bunu bilim dünyası daha araştırıyor..

Erkek olarak gezen ahlaksız bir sosyal medya kullanıcı kadınları takip eder herkese açık platformlarda yorum yapan kadınlara en olmadı ‘merhaba’ diyerek mesaj atar eğer cevap gelirse küfür dahi olsa sevinçle karşılar ve cevap verir tam istediği şeydir bu… Ve daha neler neler bu andavallar yüzünden bazı sitelerde erkek profili ile gezmek zorunda kalıyorum ve çok şaşırtıcı bu zamana kadar bana tek bir kadın bile asılmadı! Devamını okumak ve yıllarca erkek olarak yaşamak zorunda kalan bir kadının hikayesini dinlemek isterseniz HT Hayat da yayınlanan yazımı okuyun..

Bunu da seversin  Anne kedinin sarılması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim