Kağıt boncuk yapımı ve takılar..

Annekaz
5 Mart 2008
6 Yorum

Kağıt işlerini herzaman çok sevdim bir çok kez bununla ilgili konuda yazdım,fakat bu çalışma bir başka çünkü bir kere takı olarak çok rahat kullanılabiliyor malzemesi çok ucuz ayrıca kızların aldığı af caflı simli ojeler böylelikle bitmiş olacak :)

İlk önce yapımı çok basit buradan basitçe yapımı hakkında bilgi edinebilir buradan da yine hem yapımı hemde şekil verme ve birleştirme hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.Bu işin temel kısmı gerisi hayal gücü ve yeteneğinize kalmış çok güzel küpeler ,kolyeler,bilezikler ,kapı süsleri ve sepetler de yapabilirsiniz Buradan da konu hakkında çok geniş bir fotoğraf albümüne ulaşabilirsiniz..videolu anlatım görmek istersenizde bu link ve şu link size yardımcı olacaktır.

Bunu da seversin  Pempe incili şapka
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. Anonymous dedi ki:

  pek hoş olmamış

 2. Anonymous dedi ki:

  iyrenç

 3. Anonymous dedi ki:

  pek hoş değil.çabuk zarar görür.

 4. Anonymous dedi ki:

  bnce gayet şık ve kolay

 5. Anonymous dedi ki:

  bnce pek güzel degil ya :( dha gzel olabilirdi…. :(

 6. Angel dedi ki:

  Bence de gayet güzel ve kullanışlı. yukarıda olumsuz yorum yapanlar acaba neye dayanarak böyle bir yorumda bulundunuz anlayamdım?
  angel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.