Karneyi teşekkür takdir belgesini alıp gelene …

Annekaz
18 Haziran 2010
Yorum Yok

Karneler alındı, üzülenler sevinenler öğrenciler öğretmenler veliler bir yılın karşılığını aldılar, karnelerle birlikte çeşitli hediyeler de veriliyor tabi, sosyal paylaşım olarak düzenlenen karneni göster hediye kap şeklinde kampanyalar da var ticari olarak düzenlenenler de..

Yurt çapında gerçekleşen en büyük kampanya şüphesiz İş bankasının karnesini getiren herkese Yazarlarımızdan Öyküler kitabı kampanyası. Yapmanız gereken en yakın İş bankası şubesine karnenizle beraber gitmek kitabı alınca karnenin arkasına mühür ve ya imza şeklinde bir işaret koyuyorlar.

Takdir belgesini gösterene 30 TL indirim Media markt’lerde 200 TL üzeri alış veriş yapanlara  takdir belgesi varsa 30 lira teşekküre 20 lira sadece karneye ise 5 lira indirim sağlanıyor. Çocuklar hediye çeki anlamış bu hatayı da düzeltmiş oldum :P

Bizim Belediye karnesini getiren öğrencilere yine kitap hediye ediyor. Bu kampanya da  büyük bir kırtasiye ve  esnafların sponsorluğu var.

Seferihisar’da takdir alan her öğrenciye bisiklet dağıtılmış diye okuduk doğruysa harika bir haber.

Başarı takdir edilmeli imkanlar dahilinde ödüller de hırs ve azmin devamını getirir özendirir o yüzden özellikle sosyal faliyetlerde artık büyük rol alan belediyelerin bu tür hediye ya da gezi piknik ve çeşitli etkinliklerle  çocukları motive etmesi harika olur. Biz de bi Lunapark yapmayı düşünüyoruz bu sene izin zor sanıyorum evdeyiz. O yüden küçük gezilerle yetineceğiz :))

Bunu da seversin  Mandallarla matematik alıştırması
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim