Kaş şekline göre karakter analizi

Annekaz
30 Eylül 2022
Yorum Yok

Kaşlar bizim için çok önemlidir. Kadınlar  kaşlarına ayrı bir önem verirler. Kaşlarını  şekillendirirken en iyi ustalara teslim ederler. Peki kaş şekline  göre karakter analizi yapıldığını hiç duydunuz mu?

Rusların şöyle bir sözü vardır, bir kızın karakterini öğrenmek istiyorsanız anasına değil kaşlarına bakın. :) anasına bak kızına alı değiştirmişler ama olsun bakalım siz kaş şekline göre karakter analizi hakkında neler düşüneceksiniz..

KAŞ ŞEKLİNE GÖRE KARAKTER ANALİZİ

 

DÜZ KAŞLAR

Bu tür kaşlara sahip insanlar sorumlu ve güvenilirdir.  Liderlik ruhuna sahiptirler. İnsiyatif  almaktan korkmazlar, mükemmeliyetçi yapıları ile kendilerini zora soksalar da sorunların üstesinden gelirler. Arkadaş canlısı değillerdir ama uzun vadede dostlukları güvenilirdir.

HİLAL KAŞLAR

En yaygın kaş tipi.  Bu kaş tipindeki kızlar cana yakın ve samimidir.  Sevdiklerine karşı her zaman yardıma hazırdır, çevresindeki insanlar çok şanslıdır. Sevgilisine karşı güveni az olabilir, hatalarında ısrarcı olabilir.

KALKIK KAŞ

Bu kaşa sahip kızların erkeklerin gözünde son derece çekici ve seksi olduğunu söyleyebiliriz. Megan Fox ve Angelina Jolie’nin güzelliklerini hatırlayın.  Kalkık kaş sahiplerinin dezavantajları arasında sık ruh hali değişimleri ve hatta çatışma eğilimi  vardır. Duygularını kontrol etmede zorlanabilirler. Empati  yeteneği arada bir kaybolabilir. Aman dikkat.

SİVRİ UÇLU KAVİSLİ KAŞ

Kaşlarınız dış köşelere dönükse, o zaman sadece çılgın bir enerjiniz var ve insanlar bunu iletişimin ilk dakikalarından itibaren hissediyorlar! Sevdiklerinize karşı uysalsınız, genellikle ofisin deli dolusu sizsiniz. Eylemleriniz genellikle mantığa değil, anlık arzulara ve ruh hallerine uyuyor. Zayıf noktası düşünmeden hareket etmesi ve konuşması.. 7 kere düşün 1  kere konuş..

UZUN KAŞLAR

Kaşlarınız ortalama bir kadından daha uzunsa, sosyalliğiniz ve dünyaya açıklığınız hakkında güvenle konuşabiliriz. Muhtemelen mükemmel bir psikologsunuz ve her zaman kişilerarası hesaplaşmaların ve sorunların dibine inmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca yeni işlere ve girişimlere açıksın. Herkesin derdini dinlerken kendi dertlerini sıkıntılarını paylaşmaya pek gönüllü olmadığını söyleyebiliriz. Biraz ketumsun kabul et..

Bunu da seversin  Oyuncaklı çoraplar

KISA KAŞ

Kaşları daha kısa olan güzel insanların sınırlı bir arkadaş çevresi ve ilgi alanları olma olasılığı daha yüksektir. Üst seviye zevke sahiptir.  Oldukça titiz ve dikkatlidir, ancak çok duygusal değildir ve yeni tanıdıklar   arkadaşlar edinmek için acele etmez. İnsanları etkilemeye çalışmak yerine onların sizi keşfetmesini bekliyorsunuz.  İnsanların karakterlerindeki farklılıkları kabul edin ve daha fazla empati kullanmaya çalışın.

KALIN KAŞLAR

Son yıllarda moda olan kalın kaşlı kızların sahip olduğu ana karakter özelliği kararlılıktır. Kendinize güveniyorsunuz, niyetlerinizin doğruluğundan ve gerekliliğinden neredeyse hiç şüphe duymuyorsunuz ve sizi ikna etmek, hatta yanlışı belirtmek bile zor. Bu nedenle, bazıları narsist olduğunuzu bile düşünebilir. Bu durumda tavsiye, zaman zaman ara verin ve sevdiklerinize sevginizi belli edin.

İNCE KAŞLAR

İnce kaşlar insanlar tarafından huysuzluk ve aşırı ciddiyetin bir göstergesi olarak kabul edilir. Ancak, gerçekte hassas, kibar, ve çok sabırlıdırlar. Çok iyi bir dinleyicisiniz, iş ortamında her zaman rahat, rahat ve güvenlidir. Değişimi sevmiyorsunuz ve olayların gelişimi için zaten bilinen senaryolara bağlı kalmayı tercih ediyorsunuz. Ayrıntılarda boğulmayın. Önemsiz şeylere daha az odaklanmaya çalışın ve bazen dizginleri bırakmaktan korkmayın.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim