Kel ve güzel Prenses Barbie bebek

Annekaz
12 Ocak 2012
Yorum Yok

Kanser tedavisi yüzünden saçları dökülen iki genç kızın, barbie üreticilerine dilekçe niteliğinde açtığı bir sayfa Beautiful and Bald Barbie! . Özellikle genç kızlar,  kanser tedavisi gören minik prensesler için kel kalmak psikolojik bir darbe bunun önüne geçmek için anneler kız kardeşler de saçlarını kazıtsa da çocukların elinden düşmeyen uzun saçlarıyla bir güzellik ikonu olan Barbie bebekler kanser hastası kızları üzüyor.

Sayfanın amacı hem kel hem de güzel olabilineceğini kanıtlamakl ve Barbie’nin üreticisi Mattel’e özel bir kel bebek serisi ürettirmek.. ve sanıyorum başarmışlar yakında kel prensesleri raflarda görebilir hatta geliri kanserli çocuklara bağışlanmak üzere satın alabilirsiniz..

Artık facebook bu tür sosyal etkileşimler için bir numaralı alan konu ve istek iyi seçilirse ve doğru kişilere ulaşılırsa olmayacak şey yok gibi  :)

Bunu da seversin  Barbie bebekler değişti!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim