Kilolarıyla bir ülkenin hayallerini yıkan kadın Aishwarya Rai

Annekaz
17 Mayıs 2012
1 Yorum

Aishwarya Rai 1994 dünya güzeli, Hindistan’ın ve tabi ki Bollywood’un en tanınan yıldızı.   Geçen kasım ayında doğum yaptı e tabi kilo aldı ve aldığı kiloları veremedi.

Sosyal medyada üzerinde büyük bir baskı var. Fil sesleri eşliğinde  fotoğrafları ile videolar yapılıyor hakaretler ediliyor en kilolu çıktığı fotoğrafları paylaşılıyor..

Elbette bu kadar takipçisi olan güzelliği ile bu noktaya gelmiş  bir film yıldızının  mutlaka dikkat etmesi gerek ama kadına vatan haini muammelesi yapmak da acımasızlık. Hintli kadınlar çok zayıf değil Avrupalı kadın doğum yapar bir ay sonra eski kilosuna döner ama bu bizim için ve hintli kadınlar için çok yaygın olmayan bir durum :)

Aishwarya Rai artık 38 yaşında 20 yaşında olduğu gibi görünmesi çok zor ama gerçekten muhteşem güzellikte bir kadın hala öyle.. Her şeyin kilo olmadığı bir çağı görebilecek miyiz acaba?

Bunu da seversin  Medikal dövme - öncesi ve sonrası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. İÇİMDEN GELDİGİ GİBİ dedi ki:

    Toplum baskısı ne feci birşey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim