Kim inanır 59 yaşında olduğuna?

Annekaz
15 Eylül 2015
1 Yorum

Yaşlandığınızda nasıl görüneceksiniz? Bu kadının 59 yaşında olduğuna inanır mısınız? Yasmina Rossi, 59 yaşında Fransız bir model. Çocuğu yok ilerleyen yaşına rağmen zayıf ve cildi pırıl pırıl 59 yıl sadece göz etrafında kırışıklara ve beyaz bir saça neden olmuş.Yasmina’ya güzelliğinin sırrını sorduklarında verdiği cevaplar aslında çok basit bildiğimiz ama uygulamadığımız tavsiyeler! Yasmina organik ve Akdeniz tipi beslendiğiniz söylüyor. Saçlarını hiç boyamamış saçları için kanola yağı kullanıyormuş. Cildinin güzelliği içinse haftada bir saf zeytinyağı ve şekerle vücuduna yüzüne peeling yaptığını söylüyor.

Avokado ve balığı çok sevdiğini ve bol bol tükettiğini söylüyor. Gerisi de genlerden olsa gerek diyorum.Ne diyelim harika görünüyor vücuduna yatırım yapmış sağlıklı yaşlanmış.. kıskanç kıskanç kıskanç bennnnnnn

Bunu da seversin  Cildiniz için soğan maskeleri!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. emel özdel dedi ki:

    Ne yani, spor yapmadan mı korumuş vücudunun sıkılığını? Ya siz atlamışsınız bu kısmı ya anlatırken kendisi :) ama spor yapmadan sarkmadan yaşlanması mümkün değil. Bu kadının kasları düzenli çalışıyor ve çok sağlam, bu net. Ben de lisanslı taekwondocuyum, doğumdan sonra ancak sporla toparlandım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim