Kışlık sevimli çanta

Annekaz
12 Kasım 2007
2 Yorum

Çocuklar okul dışında hafta sonu kurslarına gidiyorlar,yine çanta defter kitap hazırlıkları tam gaz.Kız çocukları hep aynı şeylerden sıkılıyorlar bende kursa daha bi şevkle gitsinler diye bu çantayı yaptım. Aslında iki tane fakat beyaz olan henüz bitmedi yapımı çok basit..

Kursa götürdükleri kitap boyutuna göre yaptım ama siz çok küçük bile yapabilirsiniz.Gözler hazırda satılıyor ama ben sevmiyorum açıkcası bu daha güzel oldu:)

uzun diktörgen şeklinde peluş kumaş kullandım.3’e katlayıp kapak kısmından gerisi torba gibi diktim , kapağına göz aplike ettim.kızımın boyuna uygun sap yaptım sağlam bir şekilde kenarlarından diktim.içini astar kumaşı ile kapladım.bu kadar.Bunların hepsini el dikişi ile yaptım,siz alternatif olarak havludan yapabilirsiniz mesela,yada minik ipod,cep kılıfları yapılabilir.Bu tür peluş kumaşlarım var aklımda hatıra defteri kaplama.. gibi bir sürü! fikir var vakit buldukça yapacağım..

Bu arada sadece peluş kumaşa para verdim 3 lira diğer malzemeler beyaz göz ,göz bebeği ve astarı evde kalan kumaş parçalarını değerlendirdim

Bunu da seversin  Çorap canavar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Anonymous dedi ki:

    ayyyhhh çok şiker olmuşlar

  2. nalan dedi ki:

    sevgili annekaz blogunu bilmiyordum çok şirin ,takibinde olcam haaa
    çantada pek hoş,kızlar kaç yaşında .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim