Kocaeli’nde Kahvaltı Mekanları Ve Serpme Kahvaltı

Annekaz
8 Şubat 2021
Yorum Yok

Kış tatili, doğal yaşam ve tarih denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri hiç şüphesiz Kocaeli olacaktır. Gebze, Maşukiye ve İzmit arasında mekik dokurken, keyifli zaman geçirebileceğiniz, bol eğlence, tatil ve kahvaltı yerleri görebileceğiniz geniş bir alana sahiptir. Pusulanızı çevirdiğiniz Kocaeli’nde unutamayacağınız bir gezi ve damağınızın tadına göre serpe kahvaltı keyfiyle tanışabilmek için Kocaeligo.com size yardımcı olur.

Kocaeli Gebze Kahvaltı Mekanları  

Türkiye’nin meşhur kahvaltısın Anadolu’dan Marmara’ya ve Marmara’dan Ege’ye kadar uzanırken, bu uğrak yerlerden birinin Kocaeli olmaması imkansız. Piknik alanları, kamp alanları ve tatil yerleriyle de anılan Kocaeli kahvaltı yerleri ile de sizi baştan çıkarabilir. Gebze’de güzel bir kahvaltı yapabilir, anılarınıza yenisini ekleyerek, sevdiğiniz yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Kocaeline özgü peynir, reçel ve bal ile buluşacağınız serpme kahvaltı unutamayacağınız kahvaltı keyfinizle bir araya gelecektir. Sıcak ekmek ve böreklerin buluştuğu Gebze meyve ağaçlarının arasında, şölen keyfini sürebileceğiniz özel ve nefes lezzetlerle buluşmanızı sağlayacaktır. Geleneksel Kocaeli kahvaltısı için Gebze ideal yerlerden biri olabilir.  

Kocaeli Çayırova Kahvaltı Mekanları  

Kocaeli Çayırova ilçesinde de unutamayacağınız açık büfe veya serpme kahvaltı keyfini yaşacağınız restoran ile cafeler bulunmaktadır. Meyve ağaçlarının arasında, kapalı ve açık alanda kahvaltı yapabileceğiniz bu özel yerler, unutamayacağınız keyifli bir kahvaltı için idealdir. Açık arazisi bulunan, ördek ve kazlarla birlikte çeşitli hayvanlarla da bir araya gelebileceğiniz Kocaeli’nde, çocuklarınız ve sevdiklerinizle unutamayacağınız bir kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz.  

Saklı bir cennet gibi büyüleyici mekanlarıyla dolu Çayorova, doğal manzarası ve meyve ağaçlarıyla herkesin baştan çıkmasını sağlayacaktır. Açık ve kapalı alanlarıyla da, güvenli aynı zamanda keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak, sizi özel  bir tatilin ortasında Kocaeli lezzetleriyle buluşturacaktır.  

Kocaeli Karamürsel Kahvaltı Yerleri  

Karamürsel sahilinde yer alan özel İzmit körfez manzarasıyla buluşabileceğiniz Karamürsel, unutamayacağınız lezzetlerle buluşmanızı sağlayacaktır. Güzel görünümü, doğal manzarasıyla birlikte Marmara yöresine ait peynir çeşitlerinin de tadını çıkarabileceğiniz geniş bir kahvaltı sofrasına sahiptir. Yalova’ya komşu olan bu mekanlarda güzel manzaralar ve doğal reçel, peynir ziyafeti çekebileceğiniz kahvaltı mekanları kış ve yaz aylarında çalışmaktadır.  

Bunu da seversin  Romantik kahvaltılar kalp şeklinde yumurtalar

Her mevsim güzel hissedeceğiniz, şık ve doğal manzaralarla bir araya gelen Karamürsel’de ziyaret etmek isteyeceğiniz yerlerden biri olarak, eşsiz körfez manzarasında kahvaltı yapmanızı sağlayacaktır. Geniş ve açık hava mekanlarıyla keyifli zaman geçirmek, tarih doğa ve Kocaeli’ne özgü lezzetlerle buluşmak için kış ve yaz aylarında da ziyaret edebilirsiniz.  

Kocaeli Maşukiye Ve Kartepe Manzarasında Kahvaltı  

Doğa manzarası ve köy lezzetlerinin buluştuğu Maşukiye, Kocaeli’nin en sevilen mekanlarından biri olmuştur. Güzel bir serpme kahvaltı ve açık büfe kahvaltı için hayal ettiğinizden çok daha güzel lezzetlerle buluşmanızı sağlayacaktır. Maşukiye veya Kartepe üzerinden doğal güzellikleri izlerken kahvaltınızın da keyfini çıkabilirsiniz.  

Doğal lezzetler ve özel kahvaltı menüleriyle, sevdiklerinizle doğanın içinden geniş,  ferah ve oksijen dolu bir kahvaltı yapmanızı sağlayacak restoranlar cafe ve lokantalarla buluşabilirsiniz. Doğal manzarasıyla, keyifli zaman geçirebileceğiniz kahvaltı mekanlarını ziyaret etmeden Kocaeli’nden ayrılmayınız.  

Sisli Vadi Kahvaltı Mekanları 

Kış aylarına sisli vadi olarak, arazi ve ağaçların arasında özel bir kahvaltı keyfi için sınırsız seçenekler sunmaktadır. Büyük bir parkura sahip olan Sisli vadi, Kartepe ve Maşukiye köyüne bağlı yerlerden biri olarak, zirveden bütün Kocaeli ve İzmit manzarasını görerek kahvaltı yapmanızı sağlamaktadır. Açık büfe ve serpme kahvaltı seçenekleriyle, keyifli bir kahvaltı mekanı olarak, turistik olarak da uğrak yerlerden biridir. Ağaçlık ve geniş manzarasıyla doğanın içinde kahvaltı yapmanın keyfini sürebilirsiniz.  

https://kocaeligo.com/gezilecek-yerler-guncel

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim