Kolay kedi tasması

Annekaz
26 Mart 2009
2 Yorum

Kedimiz bizi terk etti demiştim ya yukarıdakinin aynısıydı, american shorthair cinsi bir kediydi. Erkek ve 1 yaşındaydı evimiz bahçe kat olduğu için çok özgürdü pencerenin önüne gelip miyavlar ihtiyaçlarını dışarıda giderirdi. Gezmeyi çok seviyordu eve gelmediği günler de oluyordu geldiği zamanda 1 80 uzanır uykunun şekilden şekile keyfini çıkarırdı… Gittiği gün sabah çıktı, malesef bir daha dönmedi.. Bu konuyu gördüğüm günlerde evdeydi hatta dönüp sana bundan yapayım mı demiştim çoook umursamazdı çocuklar kafasına kurdele yapar toka takarlardı yavrumun keyfi yerinde olunca çocuklara bile ses çıkarmazdı..

Köpek gibiydi çocuklarla okula gider yolun karşına geçer geri gelirdi benimle eczaneye gelir kapının önünde beklerdi ..Bazen gıcık ederdi doymak bilmezdi kuru mama yemezdi illa ev yapımı olacak…Of işte öyle.. yapsaydım da takmazdı gerçi böyle bir tasmayı ..ama hayvan severler kedileri  minik köpekleri için belki yapabilirler.. pres zımba kullanılmış ama çıt çıt da neden olmasın..
Bunu da seversin  Her şeyi bilen kadın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. kubra zeynep kara dedi ki:

    ınsallah gerı doner bende kedi sevenlerdenim yazık ya kıyamam

  2. kedicibasi dedi ki:

    eğer kısırlaştırmadıysanız erkek kediler genelde bu aylarda kız peşinde koşmak için evlerini terk ederler:))erkek milleti işte:) benim iki kedim gitti gelmedi. gelin olacak kediler göstermedi yüzünü birdaha:) birisi 1-1,5ay sonra geri döndü. inşallah sizinki de geri döner:)çiftleşme zamanı böyle şeyler oluyor malesef. sizi severek takip ediyorum çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim