Ülker Çocuk Sinema Şenliği hatıramız

Annekaz
26 Nisan 2014
Yorum Yok

ülker sinema1

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Ülker’in çocuklara hediyesi olan Ülker Çocuk Sinema Şenliği’nin 7. si yapıldı. Ülker 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda  çocuklara her sene harika  bir hediye veriyor hem çocuklara ücretsiz sinema keyfi sunuyor hem de o gün eğlenceli bir gün geçirterek küçük hediyelerle çocuklar için unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Bende Ülker’in düzenlediği bu güzel organizasyona yeğenlerimi götürdüm. Kızım ve iki yeğenimle heyecanla Ankara Arcadium sinemasına gittik, Ülker’in çocuklara ücretsiz olarak izleme şansı sunduğu Oscar ödüllü Karlar Ülkesi filmini daha önce de izlemiştik ama sağ olsun kızlar bu filmi izlemekten bıkmıyor. Biletlerimizi aldık yerlerimize oturduk. Bir salon çocukla neşe içinde filmi izledik çocukların heyecanı ve neşesi gerçekten görülmeye değerdi 10 dakikalık arada bile sabırsızlandılar..

Filmi izledik salondan çıkarken Ülker’in hazırladığı güzel hediyeleri aldık. Daha ne olsun, bundan 30 yıl sonra belki yeğenlerim kendi çocuklarını Ülker’in Çocuk Sinema Şenliği’ne götürecekler. Belki çocuklarını sinema şenliğine götürürken bu fotoğrafı  gösterip Ülker’in sinema şenliği projesi anılarını kendi çocuklarına anlatacaklar. Çocuklar çabuk büyüyor geriye sadece hatıralar kalıyor…

ülker sinema çocuk şenliği

Ülker’in çocuklara yönelik böyle daha çoook proje üretmesini bekliyor kendilerine teşekkür ediyoruz..

Bunu da seversin  Kızlara örgü şal
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim