Kubat ile Nihale

Annekaz
14 Kasım 2011
3 Yorum

Bu çifte sinir oluyorum!  şiddetin ve birbirine hakaretin evlilik biçimi olduğu hatta böyle mutlu oldukları kurnaz, şiddete eğilimli iki lafının biri kafanı kırarım olan bir erkekle cahil, saftirik aklı beş karış havada bir kadının evliliği içinde geçen olaylar anlatılıyor tabi dizi bu çiftin üzerine kurulu değil ama bu çift diziyi izleyeceğim varsa da izlettirmiyor. Ha şimdiden internette dizinin kendisinden çok bu ikilinin sahnelerini görmek mümkün yorumlara göre herkes bu çifte bayılıyor, sanıyorum ben de bir tuhaflık var.

Oğlumun kızlarımın Kafanı mı kırayım kalbini mi ‘esprilerinde’ gülünecek bir şey bulmaları, sürekli mor gözle gezinen halinden çokca memnun bir kadın figürü görmeleri beni rahatsız eder. Sırf  bilmem ne  noktası yüzünden evde seyredilmeyen pek çok dizi var bu da onlardan birisi. Komik olabilir,  dizi bu ne yapalım kardeşim birbirine saygısı olan çiftler izlenmiyor denebilir millet tecavüz görmek istiyo denebilir millet baldız yenge görmek istiyor denebilir ama ben evimde görmek istemiyorum. Çocuklar Duymasın, Leyla İle Mecnun, Yerden yüksek gibi diziler ailecek izlenebilecek örnek dizilerden bir kaç tanesi (ydi) Yerden Yüksek bitirildi.  Pek çok kişi eminim benimle aynı düşünceyi paylaşıyor ama nedense reytingler aynı şeyi söylemiyor… Ne diyeyim kumanda sizin elinizde..

Bunu da seversin  Bu sevimli ayıya kim sarılmak istemez
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. PAPATYA PRENSES dedi ki:

  Bu diziyi ara sıra izliyorum. Ama bu çifte dayanamıyorum. Göya kocasını çok seviyor kadın birde onu dövmesinden memnun. Nasıl bir zihniyet düşünüyorum çözemiyorum. Koca dayağı meselesini ele almak istiyorlar desem değil, ne amaçla konmuş o karakterler her karşıma gelişde tuhaf oluyorum…. Ayrıca bence bu karakterlerin dışında bu dizi çocuklarla izlenecek bi komedi değil bence. Sürekli bi belden aşağı replikler söz konusu. Herşey oraya çekiliyor. Espri anlayışımız ne zaman böyle tuhaflaştı..?

  Ben de yerden yüksek dizisine neden rastlamıyorum diyordum. Üzüldüm:/ :(

 2. Rockyye Balkabağı dedi ki:

  Hakkaten he..Elime verecekler o Kubat mıdır ne karın ağrısıysa..nası şiddet uygulanır itinayla gösterecem… bu senaristler neyin üzerinden para kazanmaya çalıştıklarının farkında mıdırlar acaba..bu kadar şuursuz olmadıklarına göre çok …..’lar.. (ay sansürledim kendi kendimi..napiym..)

  Aaaa!sansüre de şiddete de nayır nolamaz diyorum!!!!!!

 3. eda dedi ki:

  kesinlikle.. katılmamak elde değil..son zamanlarda hergün bi cinayet ya da dayak olayını duyduğumuz gördüğümüz halde neden bu durum sevimli bi hale getirilmeye çalışılır anlamak mümkün değil…ne demek bu bakın dayaktan mutlu kadınlar da var mı??? ya da kocasını seven dayağına katlanır felsefesi mi??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim