Kundak zararlı da Woombie yararlı mı?

Annekaz
24 Eylül 2012
1 Yorum

 

Beni takip edenler bilirler bebeklere kundak yapılması taraftarıyım tabi ki bebeği sımsıkı tüfek gibi yapan düğümlü kundaklardan bahsetmiyorum esnek yumuşak bir kumaşla bebeğin sarılmasının ilk aylarda daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Anneler arasında sürekli tartışılan bir konu..

 

Geleneksel kundak yönetimini tercih edenler de var benim gibi yöntem uygulayanlar da şimdi de woombie diye bir ürün çıkmış penye şeklinde esnek kumaştan yapılan bir çeşit fermuarlı kundak.

 

Bebek içinde adeta  bir tırtıl gibi duruyor:) özellikle uyuyan bebekler için çok uygun çünkü bebekler uyurken irkilir ve istemsizce el kol sallarken uyanır. Ben bu fermuarlı kundağı sevdim :) Belki becerikli kadın girişimcilerimizden birisi biraz daha geliştirip yapar hı:)

 

Bunu da seversin  7 aylık bebek için çorba tarifleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. pesspembe dedi ki:

    bende bebeğimi ilk zamanlar uyurken kollarını hafif şekilde sarmıştım ve irkilip uyanmıyordu rahat uyuyor zamanla gevşeterek bırakmıştım zaten sonraki zamanlarda kendisi çıkarmaya başladı kollarını 15 gün felan sardım bide ağustos ayıolduğu için ben çok ince pamuklu bir tülbent ile yapmıştım bunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim