Ecowell Organik Vegan kozmetik ürünleri

Annekaz
9 Kasım 2019
Yorum Yok

Benim gibi sedef hastaları ya da egzamadan muzdarip olanlar hem temizlik hem de kişisel bakımda çok özenli ürün seçmeliler. Bu tip rahatsızları olanlar normal kimyasallarla bulaşık bile yıkayamaz. Ecowell Organik Vegan kozmetik ürünleri bir süredir kullandığım en iyi ve çevreye dost yardımcılarım oldu.

Ecowell Organik Vegan kozmetik ürünleri

Severek uzun süredir kullandığım Ecowell  ürüleri arasında bulaşık deterjanı ve sıvı sabun ilk sırada. Şimdi yaşlanma karşıtı serum, göz çevresi kremi ve yaşlanma karşıtı botoks etkili kremini de satın aldım. Düzenli kullanımla beraber cildimde etkisini görmeye başladım bile.  Ecowell’in organik ve vegan olması ayrıca gönlümalan en güzel özelliklerinden tabi ki muhteşem hijyenik paketi de beni çok etkiledi.

Ecowell Trendyol’da indirimde

Şu aralar indirim çılgınlığı yaşanırken Ecowell’in pek çok ürününü Trendyol’da bulabilirsiniz.  Mutlaka bu fırsattan yararlanın temizlikte organik ve vegan seçenekler arıyorsanız  sepetinizi doldurup fırsattan sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

ECOWELL TRENDYOL İNDİRİMLERİ

ECOWELL KOZMETİK ÜRÜNLERİ 

 

 

Bunu da seversin  Dolabınızda bu ayakkabılar var mı?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim