Lohusa Döneminde Anneler için En Önemli İhtiyaç Listesi

Annekaz
30 Ocak 2019
Yorum Yok

Bir kadın için dünyanın en güzel duygusu anne olmak, ama zorlu bir hamilelik süreci ve ardından stresli bir doğum yaşadıysanız lohusalık dönemi sıkıntılı geçebiliyor. Lohusalık dönemi en büyük sıkıntılardan birisi annenin kendini yalnız ve yetersiz hissetmesi ama artık internet sayesinde pek çok tecrübeli anne ve uzmanla beraber lohusalık dönemi de kolayca atlatılabiliyor.

LOHUSALIK DÖNEMİ İHTİYAÇ LİSTESİ

Hamilelik sırasında bebeğinizin tüm ihtiyaçlarınız özenle hazırladınız , her şeyin en iyisi olması için özen gösterdiniz. Yumuşacık battaniyeleri, en güzel tulumları, patikleri özenle seçtiniz. Hamileliğin son günlerinde hastane çantanızı da hazırladınız peki lohusalık dönemi ihtiyaç listesi? En çok ihtiyacınız olan şeyler için planlama yaptınız mı?

Lohusa dönemi ihtiyaç listesinde en önemli şey kesinlikle kocanız size destek olması için işten bir süre izin alması en güzeli ama olmazsa anneniz en yakın arkadaşınız ya da bir akrabanız yanınızda arkadaşlık edebilir işlerinizde size yardımcı olabilir bunların yanında rahat bir
Lohusa Pijama takımı olmazsa olmaz. Bebeğinizi ilk günlerde sık sık emzirmelisiniz, meme çevresi ağrılarınız olabilir ilk günlerde nemlendiren besleyen sağlıklı bir kremle ağrılarınızı azaltabilirsiniz. İyi bir
Emzirme Sütyeni ayrıca size büyük rahatlık sağlayacaktır.

Lohusayken misafir ağırlamak biraz zor olabilir geçmiş olsun için gelenleri, bebeğiniz görmek için gelenleri güzel karşılamak ve ikramlarınızı şık şekilde sunmak için bir Lohusa Sepeti harika bir fikirdir. İçine özel yaptırdığınız çikolata ya da o güne özel hediyelikleri koyabilirsiniz.

Hamilelik tadını çıkartabileceğiniz harika bir dönemdir, lohusalık da aynen sizin en özel anlarınızındandır. Bu güzel dönemi tam bir prenses gibi geçiröek için tüm ihtiyaçlarınızı Lohusam adresinden temin edebilirsiniz.

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim