Madam Fikir Ankara buluşması

Annekaz
1 Şubat 2016
Yorum Yok

Ankara’da etkinlikler en sevdiğimiz blogger olayları. Yeni ürünleri tanımak denemek yazmak blog yazarları ile sohbet etmek arada bir bize çok iyi geliyor. Sevgili blog arkadaşım Madam Fikir bizler için harika bir buluşma ayarladı. Koşa koşagittiğim etkinliklerden birisi çünkü gerçekten sevdiğim arkadaşlarımla beraber olmak bana çok iyi geliyor.

Madam Fikir’in etkinliğinde harika sponsorlar destek verdi. Zamanla blogda yazılarını okuyabilir diğer arkadaşlarımın yorumları ile beraber ürünler hakkında yorumları sosyal medyada #madamfikirmerhaba2016 hashtagi ile takip edebilirsiniz.

Anne-Kaz-ve-ankara-blogger

madam fikir çikolata

Her zamanki gibi Türkiye’de çiçek çikolata ve meyve buketlerinin bir numaralı ismi Tatlimo sayesinde tatlı yedik tatlı konuştuk.

madam fikir

NNEKAZ-SEVGİ

AoGc96J2ENGZwZkbkGv5xM9qzQq2ullnT4-U8yTc8aoK ArFgnx03PytLng9wRtmAjgiJsqiUPlyLeIYW2RqTU3JG As6RKv4J9_OiBpgTbKSi-DSdZqrwlNyszPL1XSu1BdAG

Hemen denediğim ürünler var elbette yazılarını yazmaya başladım bile..

Bunu da seversin  Böyle evlilik teklifi olamaz!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim