Masa süsleme; su içinde çiçekler

Annekaz
22 Mart 2015
3 Yorum

Uzun zamandır böyle güzel fikirleri paylaşmıyordum, ilk blog yazmaya başladığımda dekorasyon ve kendin yap projeleri yayınlamayı çok severdim hala seviyorum geniş bir koleksiyonum var ama yayınlama kısmı biraz gerilerde kaldı ama biraz canlanma zamanı geldi. Tamda canlanılacak bir bahar projesiyle kendin yaplara dönüyorum bazen bende  bazen farklı bloglardan dekorasyon önerileri artık daha çok olacak. İlk önerim bahar sofralarınızı şenlendirecek.

masa sunumu cicekli

Bu harika çiçekler davet masalarınızı süsleyebilir. Buradaki blogda yayınlanan çalışmada  minik çivili bir detay kullanılmış.

masa sunumu

Bunun yerine siz plastik şişe kapağının ortasına batırılmış bir cam çivisi kullanabilirsiniz. Bardağa çiçek batırılmış kapağı koyun, üzerine cam ya da arzu ettiğiniz taşları koyun ve üzerine su doldurun.

sunum masa

Çok fresh ve canlı bir görüntü elde edeceksiniz, ve yemek masanıza harika bit etki yaratacak bu çalışma için yapay çiçekler de kullanabilirsiniz..

Bunu da seversin  Çocukların bayılacağı enfes tabaklar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Senem dedi ki:

    Çok hoş görünüyor gerçekten :)

  2. emine kanak dedi ki:

    Bayildim bu sik oneriye harika;-)

  3. ayşegül dedi ki:

    Harika ! Bayılıyorum ben bu işlere :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim