Memesi alınan kadına devlet sahip çıkıyor

Annekaz
14 Nisan 2010
1 Yorum

Meme kanseri Kadınlarda en çok yakalanan kanser türü artık erken teşhis ile çaresiz olarak görülmüyor. Bu gün Derya Baykal’da bu konu konuşuldu.

Kanser yüzünden memesini kaybetmiş   hastalar operasyonu geçirdikleri hastanaden aldıkları raporla  meme estetik operasyonlarını devlete karşılattırabiliyorlar. Yani kanser yüzünden memesiz kalan kadına devlet sahip çıkıyor ve memesini yaptırıyor. Bu bilgi bir kadın için çok önemli yani bu tür meme operasyonları oldukça pahalı insanın yarın başına ne geleceği de belli olmuyor öğrenmekte fayda var diye düşündüm.

Bir de çok büyük göğüslü olupta bu yüzden sağlık sorunları yaşayan hanımlar da bu uygulamadan yararlanabiliyorlarmış. Tabi doktorlardan oluşmuş bir heyetten rapor almak şartı ile..Hatta bazı kanser türlerinde göğüs alma operasyonu estetik cerrahla birlikte yapılıp hastaya hiç göğsü alınmamış hissi bile verilebiliyormuş..

Bunu da seversin  Saç düzleştiricisi ile bukle yapmak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ŞANSLI dedi ki:

    Bu güzel bir haber.
    Paylaşımın için teşekkürler.
    Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim