Sütyen kaplumbağa – Meme Kanseri

Annekaz
30 Eylül 2009
3 Yorum
Meme kanserine dikkat çekme kampanyası çerçevesinde yapılmış değişik bir “oyuncak”….
Flickr

MEME KANSERİNDE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR!

Bunu da seversin  Birbirinden güzel ürünler..
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. aysencifci dedi ki:

  Bu hastalığı 9 senedir yaşayan ve o ŞİRİN gösterilme çabasında olan protezi 9 yıldır hergün taşıyan biri olarak çok İTİCİ buldum…
  Şahsi görüşüm, lütfen kimse alınmasın. Meme kanseri bayanlarda en sık görünen kanser ve kadınlar için meme en önemli estetik öge. Bu ögeden kaç yaşında olursa olsun yoksun kalan (ben 32 yaşında mememi yitirdim) biri için bu protezler sadece dış estetiği kurtarmaya yönelik. Onun dışında ağırlığı yüzünden omuz ağrısı yapar, sıcak günlerde cildi tahriş eder, hareket halinde yerinden kayar, 2 senede bir eskir, pahalıdır, her sütyene uymaz, SİNİRDİR yani!!
  Bunun dışında sitenizde ne gördüysem gayet güzel ve estetikti ama birde bizim gözümüzden bu protezi başkaları görsün diye yazdım. Meme kanseri ciddi bir hastalıktır, erken teşhis ile yaşama sansı yüksek bir kanser türüdür. Sizin gibi çok okunan bir blogta LÜFTEN HANIMLARI BU KONUDA UYARMANIZI RİCA EDİYORUM. Sadece her yıl mamografi çektirerek KONTROLLERİNİ yaptırabilirler, lütfen bu kontrolleri hanımlar AKSATMASINLAR.
  Yapacağınız uyarı için şimdiden teşekkürler,

 2. Anne Kaz dedi ki:

  Çok iyi yapmışsınız çok memnun oldum.. belkide amaç buydu bazen olmadık yerden çıkan hatta vuran tokat atan haberler yorumlar konu ile alakalı olarak kadınları düşünmeye sevk eder 2 sene önce kızkardeşim ameliyat oldu bırakın hastalığı şüphesi bile kabus gibi .. sizi çok iyi anlıyorum daha önce de meme kanseriyle ilgili dikkat çekici bulduğum kampanyaları buraya ekledim , eklemeye de devam ederim. Rahim kanseri ve meme kanseri kadınları tehdit ediyor, geç müdahele öldürüyor. Lütfen kontrollerinizi aksatmayın bu konu hakkındaki yazıları önemseyin ve uygulayın…Ayşe hanıma'da çok teşekkür ediyorum. Allah tekrar yaşatmasın..Sevgiler..

 3. aysencifci dedi ki:

  Sevgili anne kaz duyarlılığın için teşekkürler. Bu arada ayşen- ayşe değil ve maalesef Allah tekrar yaşatıyor, şu an tiroid kanseri tedavim başladı.. Allah sevdiği kulunu sınava tabii tutarmış, bu dünyada hepimizin bir sınavı var. Bu benim sağlık olarak 2.sınavım, Rabbim dermansız hastalık vermesin, dert verip çare aratmasın..
  Kızkardeşiniz şimdi iyidir umarım.
  Hepimize sağlıklı, uzun ömürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.