Remove ağda öncesi mendil

Annekaz
11 Kasım 2016
1 Yorum

Ağda can yakan stresli bir yöntem. Remove ağda öncesi mendil  ise bu acıyı azaltığını iddia eden ürünlerden birisi peki Pain-less Ağda Öncesi Hazırlık Mendili gerçekten işe yarıyor mu? Ağdanın acısını azaltıyor mu?

Öncelikle  Pain-less Ağda Öncesi Hazırlık Mendilini bulmak dert. Remove markasının pek çok ağda ve tüy alma ürünü var fakat sadece Pain-less Ağda Öncesi Hazırlık Mendilini bulmak kolay değil. Bu konuyla ilgili firmaya mail attım ama dönüş olmadı.

Pain-less Ağda Öncesi Hazırlık Mendili

ağda öncesi hazırlık mendili

Online olarak satılan yerlerde sürekli stokta yok derken,  Watsons Rossman gibi yerlerde de yine ben bulamadım, bulamadığım içinde ağda seti ile beraber almak zorunda kaldım.

remove ağda seti

İnatçı ve sert tüyler için olan 52 li maxi setten satın aldım içinden 4 adet ağrı kesici mendil çıkıyor.

Pain-less Ağda Öncesi Hazırlık Mendili işe yarıyor mu?

Puan vermek gerekirse 10 üzerinden 8 diyebilirim. Ağrı kesici ağda mendilleri gerçekten işe yarıyor. Bir adet mendil diz altı iki bacağı ya da bir bikini bölgesini uyuşturmak için gayet yeterli. Uyuşturmak belki biraz iddialı ama acıyı yarı yarıya azaltıyor diyebilirim. Mendiller tıpkı ağda sonrası temizleme mendilleri gibi yağlı bir yapıya sahip açar açmaz mentollü koku burnunuza geliyor. Açıp hemen ağda yapacağınız bölgeye iyice bastıra bastıra sürün. Mendilde yağ kalmayana kadar masaj yapın ve 10 dakika bekleyin 10 dakika sonra kuru bir peçete ile varsa fazla yağı alın ve ağda işlemine geçin.

Bacak ve bikini bölgesi gibi hassas yerlerde dahil işe yarıyor tabi kullanan kişiye acı eşiğine göre değişen bir durum olabilir ama soğuk ve keskin mentol ile acı çok daha az hissediliyor.

remove agda oncesi hazirlik mendili

Remove ağda bantları nasıl?

Remove markasının ağda öncesi mendilini başarılı bulurken ağdasını hiç beğenmediğimi ifade etmeliyim. Ya ağda öncesi mendilden ya da kendisinden tüylerin hepsinden kurtulmak çok daha zor. Eğer 20 li Pain-less ağda öncesi hazırlık mendilini bulursanız ağda olarak bildiğiniz başka markaları tercih edebilirsiniz. Ya da kuaföre gidecekseniz mendilleri orada uygulayıp tüylerinizinden kuaförün ustalığı ile daha acısız olarak kurtulabilirsiniz.

Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Elif dedi ki:

    bu mendillerin birde serum olanı var o da çok güzelll. İsmi serum olsada etkisi aynı ama tek tek mendillerle uğraşmak istemiyorsanız iyi. Ben internetten almıştım kozmetikçilerde hiç görmedim açıkçası. Ağda bantlarını hiç denemedim bikini için olan ağdasını kullanıyorum. kıllarımı baya azalttı veya ben yaşlandım diye artık çıkmıyormu ne :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim