Islak mendille ev süpürme

Annekaz
19 Mayıs 2017
Yorum Yok

Dik elektrikli süpürgeler hayatımızı çok kolaylaştırıyor hatta ben günlük temizliği dik elektrik süpürgemle yapıyorum Islak mendille ev süpürme daha kolay şu filtre temizleme olayı ve çekim gücünü azaltan tozlar gerçekten yıldırıcı daha doğrusu yıldırıcıydı.

Dik Elektrik süpürgesi kullanırken artık filtresine ıslak mendil takıyorum böylece geriye ne toz kalıyor ne de temizlenecek pis bir filtre.

ISLAK MENDİLLE EV SÜPÜRME

Bunun için size tabi ki bir dik süpürge lazım bendeki Arnica  torbasız çok uygun fiyları performansı fiyatına göre oldukça iyi bir süpürge yarım ıslak mendil hangisi olursa olsun  fark etmez süpürgenizi açın torbalı ise torbasına ıslak mendili sarın benimki gibi torbasız ise ıslak mendili süngerin üzerine takın ve kapatın hepsi bu hem etrafa toz kaçmıyor hem de süpürgenin temizliği inanılmaz kolay oluyor.

Hatta bu konuda bir video çektim izleyin kanalıma abone olun efenim ay bu cümleyi de kurdum ya artık ölsem de gam yemem :)

Bunu da seversin  Sonbahar Kış Modası Trendlerine Hakim Olun
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim