Milyarder babanızı reddeder misiniz?

Annekaz
21 Haziran 2022
Yorum Yok

Babanızı, Annenizi, ailenizi seçemezsiniz ABD’de milyarder bir iş adamı, Türkiye’de bir doktor ya da Afganistan’da bir çoban olabilir. Coğrafya gerçekten kader ama aile gerçekten nerede doğarsanız  doğun size çok farklı kapılar açabilir..

Babanız dünyanın en zengin adamı olsa..

Kabul edelim her şey para değil ama pek çok şey para.. artık sağlık bile neredeyse para ile doğrudan ilişkili. Geleceğiniz, çocuklarınız, işiniz, sosyal çevreniz, eğitiminiz, nasıl koktuğunuz bile para ile ilgili. Babanız dünyanın en zengin insanı olsa ve siz doğduğunuzdan beri dünyanın yüzde  98 inden farklı bir konumda olsanız bunun farkına varır mıydınız? Yoksa paranın sadece bir yere mi kadar..

Milyarder babası ile tüm bağlarını koparmak istiyor

Elon Musk’ın 18 yaşına giren ikiz oğullarından birisi artık babası ile tüm ilişiğini kesmek ve adını ve soyadını değiştirmek için mahkemeye başvurdu. Xavier Musk tarafından en azından ona doğduğunda verilen isim bu, şimdi    adının Vivian Jenna Wilson olmasını istiyor, tabi bunda cinsiyet değiştirmesinin de payı büyük.

2022’de Musk , ülke genelinde aktif olarak trans haklarını sınırlamaya çalışan Cumhuriyetçi Parti’ye desteğini de açıklamıştı. Xavier Musk  un babasını ile neden tüm bağlarını koparmak istediği bilinmiyor, yine aynı şekilde  Elon Musk tarafından da bir açıklama yapılmadı. Xavier Musk yani Vivian Jenna Wilson annesinin soy ismini alacak Elon Mask’ın aynı anneden 4 çocuğu daha var..

Ne diyelim para aile içi sorunları kesinlikle çözemiyor…

Bunu da seversin  Kediye işkence yapmak bir erkeğe ne katar?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim