Mini Yup 6 yaş eğitim seti – inceleme

Annekaz
20 Mayıs 2017
Yorum Yok

Çocukların okulda başarılı olması eğitim hayatlarına heyecan ve merakla devam etmelerini sağlamanın anahtarı oyun özellikle okul öncesi çağda oyun ile öğrenmeyi öğrenen çocuklar okulda  çok başarılı oluyorlar. Mini Yup 6 yaş eğitim seti de tam da bu çağdaki çocukların oyunla öğrenmesini sağlayan harika bir araç.

Mini Yup 6 yaş eğitim seti içerisinde 10 adet kitapcık ve 1 adet miniyup  kontrol kutusu var işte işin sırrı bu kontrol kutusunda her kitapcıkta farklı konular hazırlanmış mesela;  toplama çıkarma çocuklara eğlendirerek matematiğin ilk adımlarını gösteriyor ya da şekiller ve görsel zekayı harekete geçirecek şekilde hazırlanmış sorular çocukların mantıksal düşünme yeteneğini geliştiriyor.

Eğlenceli ve renkli şekilde hazırlanan kitapcıkta soruları doğru yaptıkça şekiller ortaya çıkıyor ve çocuklar kendilerini takdir edebiliyorlar doğru ve yanlışlarını görebiliyorlar.

Mini Yup 6 yaş eğitim seti ile çocuklar tek başına ya da arkadaşları ile beraber vakit geçirebilirler. Biz minik bir inceleme gösterdik temek olarak oyunları oynamak çok eğlenceli bir bizim çocukların hepsi bir araya gelince video çekmek isterim :) Bu eğitim setini http://cocukgelisimatolyesi.com/ dan satın alabilirsiniz sadece miniYup değil hemen her yaşa göre eğitim seti bu sitede bulunuyor.

Bunu da seversin  Dettol ile temassız hijyen
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim