Nar Gourmet’den organik lezzetler Jetrend.com’da

Annekaz
22 Kasım 2012
Yorum Yok

Organik tarıma ilgi son zamanlarda giderek artmakta. Çünkü organik gıdalarla hem sağlıklı beslendiğimizi biliyoruz hem de özlediğimiz lezzete kavuşuyoruz.

Ünlü aşçı Murat Bozok Jetrend.com ailesine katılanlar ile mutfağında fark yaratan sırlarını paylaşıyor.

Bozok’un bu haftaki önerisi yurt dışında da tanınmış bir marka olmayı başaran Nar Gourmet’nin farklı ve lezzetli doğal ürünleri. Nar Gourmet ile doğal lezzeti yakaladığını düşünen Murat Bozok, aynı zamanda her markada bulunmayan farklı ürünleri ürettiği için de Nar Gourmet’i tercih ediyor.Organik çilek reçeline birçok yerde rastlayabilirsiniz ama organik bergamut reçelini her yerde bulamazsınız. Yine asit oranı düşük erken hasat zeytinyağların tadına alışınca vazçemeyeceksiniz. Bu zeytinyağı Nar’ın kendi özel bahçesindeki zeytin ağaçlarından toprağa değmeden elle toplanan yeni olgunlaşmış zeytinlerin soğuk sıkım işleminden geçirilmesiyle üretilmektedir. Nar Gourmet, Ardahan’ın yüksek platolarından kafkas arılarının topladığı saf sağlıklı çiçek balını da sofralarınıza getiriyor. Ekşileri, pekmezleri, baharatları, organik çayları ve daha pek çok özellikli ürünleriyle sizlere hem sağlık hem de lezzet sunan Nar Gourmet hazırlamış olduğu farklı hediye paketleri ile de sevdiklerinize güzel sürprizler yapmanıza fırsat veriyor. Murat Bozok’un tavsiyesi bu özel ve doğal ürünlere Jetrend.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceksiniz.

http://jetrend.com/Kampanya/organik-nar-gourmet

Bu bir tanıtım yazısıdır.

Bunu da seversin  Hangi Bitki Çayı Hangi Hastalığa İyi Gelir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim