Neden 3 tarayıcı kullanıyorum..

Annekaz
5 Nisan 2010
1 Yorum

Kendi ruhumla bütünleşen sorunsuz bir internet tarayıcısı bulamadım. O yüzden 3 tarayıcı birden kullanıyorum. İnternet Explorer işim için gayet uygunken  (sağolsun yazılımcı her bi yerini explorere göre yazmış) maillerimi okumak ya da gezinmek için yeterli gelmiyor. Reader kullanırken sık sı hata mesajları veriyor ve diğer tarayıcılara göre en yavaşı mecburen bööğ diyerek kullanıyorum..

Mozilla’yı çok seviyorum bazı eklentileri gerçekten harika tabi birde youtube hiç sorunsuz giriyorum çıkıyorum firefox ile internette yasak sınır yok. Reader ve diğer atom rss tabanlı alarmlar çok iyi çalışıyor yer imlerini beğenmiyorum daha kapsamlı olabilirdi. Mozilla bloglarda gezinirken betik hatası veriyor sanıyorum bu java ile ilgili bir poblem her sürümünde var illet bi şey kurtulamadım

Chrome ise kesinlikle hızlı görüntü kalitesi ve sadeliği güzel arka planları temaları çok hoş  redar blog ve diğer google hizmetleri için biçilmiş kaftan tam olarak alışmadım biraz kullanırken duraksıyorum. Onun da yasaklara bir şey yapamaması acı verici..Bu yazıyı peki nerden yazıyorum tabiki Firefox’dan :))

Bunu da seversin  Aplike çiçekli kazak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. gatto dedi ki:

    ben ikiye indirdim ama chromu çok özlüyorum..
    bu arada yazım tarzın çok sevimli :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim