Olmaz olasıca Vuvuzela

Annekaz
12 Haziran 2010
1 Yorum
 
Biliyorum bu yazının bu blogda ne  işi var diyeceksiniz. Fakat futbol seyretmeyi seven bu bünye böyle dünya kupası işkencesi görmedi tamam maçlar öyle büyük heyecan içinde geçmiyor Ömer Üründül’ün yorumları da bayıyor ama bu vuvuzella nedir ya!
Sadece ben değilim müthiş bir tepki var bu olmaz olasıca alete karşı, hatta banvuvuzela.com diye bir site kurulmuş. Ekşi’de İtü’de yazdıklarını okusanız kulaklarınız kızarır. Tribün marşlarını şarkıları davulları goool çığlıklarını duymak istiyoruz. Sırf bu ses yüzünden maç izlemeyen futbol severler var.. Bu meret yasaklanacaktı aslında fakat Sepp Blatter gerek görmemiş umarım baş ağrısından kurtulamaz! Futbolcular bile bir birini duymuyor sahada..
Bu arada Shakira’nın waka waka this time of africa şarkısına klip çekilmiş. İlk klipte Türkiye’nin olmadığı için üzüldüğümü söylemiştim ya Shakira sesimi duymuş klibine Türkiye’yi eklemiş bakın bakalım görebilecek misiniz?

Bunu da seversin  Vuvuzela ve köpek
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
 1. NEŞELİ GÜNLER dedi ki:

  BEN BÖYLE BİR İŞKENCE GÖRMEDİM.
  BÖYLE BİR GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ GÖRMEDİM..
  BİRİLERİ BİŞEYLER YAPSIN ,SUSTURSUN ŞU ARI SÜRÜSÜNÜ

  YOKSA ÇILDIRACAGIMMM..

  EŞİM İZLİYOR EVİN İÇİNE MİLYONLARCA ARI GİRMİŞ GİBİ SES VAR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim