Vücut ısısına göre değişen saç boyası

Annekaz
18 Şubat 2017
1 Yorum

Havanın sıcaklığına göre saçlarınızın rengini değişmesini ister misiniz? Güneş saçlarınızı ısıtırken turuncu, bulutlara girdiğinde kızıl serin bir rüzgar estiğinde siyah olsa mesela.. bu artık mümkün ısıya göre renk değiştiren saçlar çok yakında kadınların saçlarında olacak!

Saçımızı boyuyoruz beni bilen bilir kızıl saçlarım tabi ki boyalı  ?  genelde çok beğenilir saç boyamanın incelikleri sık sık yazdım  keşke saçımız parmaklarımızı şıklatınca istediğimiz renk oluverse ama o ancak aşağıdaki gibi filmlerin sahnelerinde olur. Biz cadı değiliz yani hepimiz değiliz  ama vücut ısısına göre renk değiştiren saç boyaları piyasaya çıktı çıkacak. Bu da kimyanın sihirli dünyası..

 

Hiperpolik saç boyası nedir?

Hiperpolik saç boyası renk değiştirebilen saç boyaları demek özellikle ısıya göre renkleri değişiyor,  boyalar yarı kalıcı yani üç beş yıkamada çıkıyor. Unseen şirketinin AR-GE çalışması olan ürün henüz piyasada değil ama gümüş griden pastel maviye dönüşen, kırmızıdan yeşil ve maviye, koyu siyahtan kızıl ve turuncuya dönüşen boyaları yaptıklarını söylüyorlar.

Boyalar sadece dış ortam sıcaklığı ile değil utanınca ya da heyecanlanınca bile renk değiştiriyormuş. Bu sanıyorum pek iyi değil  ? ?

Bu yıl içerisinde piyasa çıkması beklenen ısıya göre renk değiştiren boyalar için uygun bir kozmetik firması ile ortaklık planlanıyor. Hadi bakalım kızlar renk değiştiren saçlara hazır olun.

renk degistiren sac boyasi1

Bunu da seversin  En güzel kumral saç renkleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. emine kanak dedi ki:

    nerdeyse tüm kadınların dileği gerçek oluyor demek ki heyecanla bekliyoruz;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.