Oyuncak steteskoptan gerçeğine

Annekaz
28 Kasım 2014
1 Yorum

Yıllar ne çabuk geçiyor 2007 yılında yazmaya başlamışım blogu  çocuklar çok küçük tabi  o zamanlarda yaptığımız yemekleri el işleri ödevleri paylaşıyorduk.  Sitede 2 kişi online olunca seviniyordum hadi biri ben diğeri kim diye :) yıllar su gibi akıp geçti çocuklarım büyüdü yalancıktan ödev için yaptığımız steteskoplar ellerinde gerçek oldu..

Bu berbat çekilmiş fotoğraf 1 kasım 2007 tarihine ait o zaman kızım 4. sınıfa gidiyor fen bilgisi dersi için öğretmeni kalp seslerini duyabilecek şekilde bir steteskop modeli yapılmasını istemişti balonla falan buradaki steteskopu yaptık bizden sonra da bu yazıyı okuyarak pek çok kişi ilham alıp yaptı :)

S3020055

2007 Kasım

Sonra aradan yıllar geçti Melike hemşire olmaya karar verdi buradaki steteskopun etkisi var mı bilmiyorum o zaman kalbinin sesini dinlemediği kimse kalmamıştı :) stajına başladı çok sevdiği bir mesleği oldu benden kendine özel bir steteskop istedi..

PEMBE STETESKOP

Sevimli bir şey olsun anneciğim mümkünse çizgi film karakterli çocuklar hemşirelerden korkuyor benden korkmasınlar dedi tabi çok güzel steteskoplar var ışıklı oyuncaklı vs ama gerçekten çok pahalı şimdilik pembe bir steteskop alalım dedim aşağıdaki steteskopun siparişini verdim.. Benim için değeri çok büyük , sıkıntılı günler de geçirdik çok güzel günlerimiz de oldu ama çocuklarımla hep iyi geçindim çok iyi bir anne olmayabilirim ama bilirler ki hep arkalarındayım. Ben ayakları üzerinde duran sağlam karakterli bir kadın olmaya çalıştım kızlarımın da öyle olmasını istedim. Oğlumla ve kızlarımla gurur duyuyorum. Onlar benim en büyük eserlerim İnşallah çok daha güzel günler görecekler..

Pink stethoscope

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. gülsen dedi ki:

    bende yıllar sonra yazarım Kerem için bu yazıyı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.