PALABS Ankara lansman

Annekaz
15 Ekim 2017
Yorum Yok

25 yaşından sonra  cildimizin yaşlanmaya başladığını biliyor musunuz?  Belki 30 lu yaşların sonuna kadar fark etmiyoruz ama cilt bu kadar genç yaşta bile nem ve elastikiyetini kaybetmeye başlıyor. Çok derin kırışıklıklar için maalesef cerrahi müdahalelerden başka çare yok ama eğer cildimize genç yaştan itibaren  iyi bakarsak güzel ve ışıl ışıl yaşlanabiliriz. Palabs ürünleri ile bunu hedefliyor.

PALABS SERUM VE GÜNDÜZ KREMİ

Cilt bakım ürünleri bizim için çok önemli  ben en çok tonikleri seviyorum cildi temizlediğini ve seruma hazırlık yaptığını biliyorum ki serum benim gibi yaşı kırka dayanmış bir cilt için hayati öneme sahiptir.  Geçen haftalarda Sevgili  Nilgün ‘ün daveti ile Palabs ürünlerini tanımak için Atlı Hotel’de buluştuk.

HydraLIFT  Serum ve HydraLIFT gündüz kremi  ve Tonik ten oluşan harika bir setleri var. Bir çok kozmetik cilt bakım ürünü cildin ilk tabakasından geçemez HydraLIFT serisi geçirgenlik olarak üst seviyede bir ürün.  Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum kremini özellikle beğendim  temiz içerikli olması parafin paraben içermeyip hayvanlar üzerinde test edilmemesi Palabs’a değer katan özelliklerden.

palabs serum 1

Hem HydraLIFT Serum’da hem de HydraLIFT Day Cream’de öncelikli içerik  Hyaluronik Asit. Mutlaka duymuşsunuzdur, Hyaluronik Asit 1 gramıyla yaklaşık 1000 ml suyu tutabilmekte bu da cilde neme doyuran içerik demektir.

Elimdeki ürünler bittiği zaman bir değerlendirme yazısı yazmayı çok istiyorum ama paketi tasarımı ve içeriği ile çok pahalı ve dünyaca bilinen markalardan eksiği değil fazlası var. Uluslararası Laboratuvarlardan onay almış  uygun fiyatı ile bence denemeye değer ürünler arasında.

palabs serum fiyat

palabs toplantı

PALABS ürünlerini eczanelerden alabilirsiniz yoksa sorabilir isteyebilirsiniz ya da palabs.com.tr adresinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Günün sürprizi tonik olmuştu ilk biz denedik ? set olarak bir yazı için sabırsızlanıyorum.

palabs ankara lansman

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim