Pastırmalı bahar salatası

Annekaz
3 Mart 2014
Yorum Yok

Dukan Diyet yaparken sebze yediğiniz  – protein ve sebze günlerinde  bile sebzeden çok protein tüketmelisiniz kuralı vardır. Haliyle tabağınızın yarısından çoğu protein yarısı sebze oluyor. Pastırma benim en sevdiğim et çeşidi, Canan Karatay’a göre en sağlıklı et pastırma ama fiyatının maşallahı var. Ayda yılda  bir azıcık alırsak zevkle yiyoruz. Dukan diyetini eşimle beraber yaparken pazar günü kahvaltısı için değişikli olsun deyip birazcık pastırma almış. Sabah yumurtalı pastırma yeyip akşama da kalanıyla pastırmalı bahar salatası yaptım

Pastırmalı bahar salatası uydurma bir tarif, içinde marul çeri domates  peynir ve pastırma var. Siz havuç yeşil soğan maydonoz katabilirsiniz salam, jambon didiklenmiş tavuk eti ve ya ton balığı ile yapabilirsiniz. Dukan diyeti seyir evresi için keyifli bir salata tarifi herkese varyasyonları ile tavsiye ederim. Dukan diyetinde salata yaptığınızda içine mutlaka biraz ve ya peynir tavsiye ederim..

Bunu da seversin  Anjelik Erikli tart
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim