Pırlanta Tektaş Modelleri Myra Gold Tasarımlarında

Annekaz
2 Haziran 2017
Yorum Yok

Pırlantanın değeri doğada nadir bulunmasına fiyatı ise kendine has özelliklerine bağlıdır. Tek taş pırlanta ile sevdiklerinize özel bir hediye vereceğiniz gibi kendi kıyafetlerinizi de daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Pırlantanın özellikleri rengi, berraklığı, karat ve kesimidir. Pırlantalar renksiz gibi görünse de dikkatli bakıldığı zaman belirli ton farkları bulunur. Değeri ise renksiz olmasına bağlıdır ve ne kadar renksiz ise o kadar değerlidir. Pırlantanın berrak olması ise değerini artırır. Ağırlığı karat ile ölçülür.  Pırlantanın kesimi ise özel işçilik ister. Göz kamaştırıcı olması ve ışıltısının belirgin olması ustanın el işçiliğine bağlıdır.

Pırlanta Tektaşların Kesim Özellikleri

Pırlanta kesiminde ne kadar hassasiyet ve incelik olursa tek taş pırlanta o kadar değerli ve zarif görünür. Göz kamaştırıcı unsuru özel işçilikle olur. Kesim sırasında pırlantanın yansımaları ve kırma oranları da belirlenir. İyi bir kesim ile kıvılcımı, parlaklığı ve ışıltısı da artar. Doğru işçilikle kesilen pırlantanın en önemli özelliği ışığı yansıtmasıdır. Kesim yeterince düzgün olmazsa ışık pırlantanın külah denilen bölümünden kaçar. Işık iyi yansıtılmadığı zaman pırlantanız yeterince parlamaz. Şekilleri ise farklı olup, sizlerin zevkine göre değişik özellikler içerir. Alacağınız modelin kaliteli olmasının yanı sıra usta el işçiliği ile hazırlanmasına da dikkat etmelisiniz.

pirlanta-tektas-1

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Pırlanta her zaman zarifliği temsil eden önemli aksesuardır. Özel modellerden oluşan pırlantalar sizlerin zevkine göre farklı şekil ve desenleri içerir. Anneler günü, sevgililer günü, evlilik teklifinde özellikle tercih edilen pırlanta bir ömür boyu sevdiğinize değer verdiğinizi anlatan özel bir semboldür. Klasik modellerin yanı sıra kendi tarzınızı bulacağınız tüm modeller tek bir adreste ve kampanyalı fiyatlarıyla sizlerle buluşuyor. Sade kıyafetinizi dahi göz alıcı hale getiren pırlanta ile her ortamda şık ve zarif olduğunuzu belli edeceksiniz. Özel çizgi ve desenleri ile stil sahibi olanların şıklığını tamamlayacak pırlantalar sezonun özel tasarımlarıyla. Rengi, berraklığı, kesimi ve ağırlığı ile tüm pırlanta modelleri sizlerin de gözlerini kamaştıracak.

Bunu da seversin  Sizin hiç plastik ayakkabınız oldu mu?

Tek Taş Pırlantanın Önemi

Sevdiğinize evlilik teklifi edeceğiniz zaman alacağınız pırlanta ile sevdiğinize ömür boyu bağlılığınızı belirtirsiniz. Tek taş pırlanta günümüzde de en değerli ve önemli hediyeler arasında yer alır. Birlikteliğin ve beraberliğin özel sembolü olduğu gibi unutulmayacak hediyeler arasında yer alır. Takı dünyasının önemli aksesuarlarından biri olup bayanların en değer verdiği gözde ürünler arasında yer alır. Alacağınız model bir bakıma sevdiğinizin kişiliğini de yansıtacağı için farklı tasarımlardan oluşan kategorilere dikkatli şekilde incelemeli ve karar vermelisiniz. Birbirinden göz alıcı nadide pırlantaların hepsi usta ellerin göz nuru ile tasarlanıp, sizlere sunulur.

Myra Gold ile zarif tasarımlı pırlanta modellerini tek bir adreste bulacaksınız. Myra Gold’un özel ürettiği ve direkt sizlere sunduğu modellerin hepsi renk, kesim ve ağırlığı ve berraklığı ile sizlerin zevkine sunuluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış ve satış sonrası desteği de sizlere sağlıyor. Satın aldığınız modeller 3 yıl boyunca garantili olup, bakım desteği de sizlere verilir. Sizlerden gelen özel siparişler ise fabrika bünyesinde hazırlanır ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılır. https://www.myragold.com/pirlanta-tek- tas-yuzuk_107.htm ile istediğiniz modele güvenli kargo sistemi ile ulaşır ve istediğiniz adrese getirtirsiniz. Aldığınız ürünü değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Kredi kartına taksit ve nakit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin online kuyumcusu Myra Gold sitesini takip ederek istediğiniz modeli kampanyalı fiyatlardan bütçenize uygun seçeneklerle alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim