Profilo Bulaşık Makinesini denemek bedava

Annekaz
23 Haziran 2014
Yorum Yok

Bulaşık makinesi seçmek çok önemli herkes birbirine sorar benim ki A marka çok güzel yıkıyor benim ki B marka çok kötü yıkıyor hiç memnun değilim diye devam eden sohbetleri duyarsınız. Bulaşık makineleri ile ile ilgili çok fazla şikayet var.Bulaşık makinesi bardakları çizer, bulaşık makinesi pis kokar, bulaşık makinesi düzgün yıkamaz,suyu tam boşaltmaz, köpüklü bırakır , tam olarak kurutmaz üzerinde su damlacıkları kalır vs vs..  keşke bulaşık makinelerini deneyebilseydik memnun olup ondan sonra alsaydık diyenler oluyorsa işte size fırsat Profile bulaşık makineleri 1 aylık deneme fırsatı sunuyor size. Profile bulaşık makinelerine o kadar güveniyor ki deneyin beğenmezseniz paranız iade diyor.

Bu güzel kampanyanın ayrıntıları basın bülteninde…
Evet, yanlış duymadınız! Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilere yönelik kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor. Profilo’nun Haziran ayına özel yepyeni kampanyası Profilo bulaşık makinesini merak eden, ama sonucundan emin olmadığı için satın almaktan çekinenlere sesleniyor!

Kampanyaya göre tüketiciler, Profilo’dan aldıkları bulaşık makinesini 1 ay boyunca deneyebilecek ve isterlerse gerekçe göstermeden 1 ay sonunda ürünü iade ederek paralarını geri alabilecekler. Tüketiciyi el üstünde tutan ve büyük yankı uyandıracak kampanyaya katılım son günü 30 Haziran 2014…

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına önem veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her evin ihtiyacını her zaman en cazip kampanya seçenekleriyle karşılamaya devam ediyor.

Su ve enerji tasarruflu bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fırsat sunan Profilo, tüketicilere bulaşık makinelerini tam bir ay boyunca deneyip sonrasında geri iade etme şansı tanıyan bir kampanya başlattı. Yapılan araştırmalarda bulaşık makinesi satın almak isteyen, ama bu ürünün sunduğu konfor ve avantajlardan emin olmadıkları gerekçesiyle satın alma bariyeri olan tüketiciler özellikle Profilo hedef kitlesinde bayağı yoğun. 30 Haziran 2014 tarihine dek sürecek kampanyaya göre tüketiciler, denedikleri bulaşık makinesini hiçbir gerekçe göstermeden bir ay içinde iade edip ödedikleri parayı geri alabilecekler. . Profilo’nun markasına ve ürünlerine duyduğu güveni ve tüketiciye verdiği benzersiz değeri göstermesi bakımından önem taşıyan bu sıra dışı kampanya, Haziran ayında satılan bulaşık makineleri için geçerli olacak.

Bunu da seversin  Duşakabin Temizliği - Ersağ Banyo temizleyicisi

Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 01 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.