Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Annekaz
29 Ağustos 2011
2 Yorum

Şeker değil Ramazan bayramı :) Ben hala bayramları çocuklar gibi seviyorum. Kalabalık bayramları, misafirleri iple çekiyor, çocuklara ellerimle paketlediğim hediyeleri veriyorum. Aile büyüklerine böyle kocaman bayram hediye sepetleri götürmek istiyorum. Baklavaları sarmaları  zar zor verdiğim 7 kiloyu tekrar kalçalarıma göndermez diyerek azar azar yiyeceğim kesin, ama bayram öncesinde gösterdiğim  üstün performansı bir iki hafta daha gösterirsem onlar da kolayca gidecektir…Kısaca Mutlu Bayramlaaaar..

Bunu da seversin  Ramazan yemekleri Günün İftar ve Sahur menüsü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. derya dedi ki:

    En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar.Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun!

  2. !ÇİMDEN GELDİGİ GİBİ ~~~ dedi ki:

    Aslında bayram öncesi uğramıştım ama nedendir yorum bırakmak için buton bulamadım.Neyse bugüne kısmetmiş.Şeker bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim