Roche’den meme kanseri topu

Annekaz
25 Mart 2009
3 Yorum



Roche Firması yurt dışında kadınlara bu plastik özel yapım toplardan dağıtmış. 

Meme kanserinde erken tanı çok önemli kendi kendi muyane mutlaka arada bir yapılmalı fakat özellikle bazı dönemlerde sertlikler değişimler anlaşılamıyor ya görmezden geliniyor ya da telaşa kapılınıyor. İşte Roche bu yanlış anlaşılmaları gidererek  daha bilinçli muayaneyi öğretmesi için hazırlamış bu ürünü, yumuşak meme dokusuna benzer topun içinde sert bir cisim var.. Çok zekice ve düşünceli bir davranış. keşke Türkiye’de de dağıtılsa değil mi yani …
Bunu da seversin  Su taşı güller - Ric Rac Roses
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. cesetizleri dedi ki:

  harika bir şey bu.. duyurduğun için de ayrıca teşekkür ederim bir kadın olarak bu konunun duyurulması için çalışıyorum. dur bakayım banner bulabilecek miyim meme kanseriyle ilgili. yazı yazmıştım ama güncel olsun di mi ama?

 2. Zamandan Sızan...KIYMET dedi ki:

  Merhaba
  Bu bilgiyi ve görseli hangi siteden aldığınızı hatırlıyor musunuz?
  Yardımcı olursanız çok sevinirim..

 3. Anne Kaz dedi ki:

  bu görseli konu ile alakasız bir reklam sitesinde buldum rus sitesi olduğu için link vermedim sağda solda ilginç reklamları vardı.. ne yazkki hatırlamıyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.