Saçlarınızın dibini görmek ister misiniz

Annekaz
16 Şubat 2011
1 Yorum
Hani şampuan reklamlarında saçları çok yakından gösterirler böyle tırtıklı falan bir şeydir de şampuan kullanınca ipek kurdele gibi sallanır , hah işte o saç tellerini ben mikroskopta inceledim. 
İnceledim de ne oldu, merak işte gördüm o zamanlar bu merakı gidermek için illa bir mikroskop gerekiyordu ama şimdi artık buna gerek yok. Ayrıca saç derisini görüntüleyecek bir çanta alete de gerek yok Japon mucizesi herkesin kendi saç dibini görecek kadar gelişti ( ne işe yarayacaksa ) bu gördüğünüz mavi alet bir USB kamera bilgisayara takıyor ve saçlarınızı saç derinizi bilmem kaç bin kere büyüterek bilgisayarınızda gösteriyor çok ilginç beğendim fiyatı ise 96 dolarmış.. Via: ohgizmo
Bunu da seversin  Adidas etekli eşofman
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. MaceraperesT dedi ki:

    aa öyle demeyin. bir ara saç dökülmesi problemim vardı. kan tahlili yaptırdım temiz çıktı. dökülmesi için bir sebep yokken bi gün bu aletle bakalım dedi eczacının biri. meğerse saç köklerim tıkanmış. nefes alamadğından dökülüyormuş saç. o gün bugündür haftada bir peeling yapıyorum saç derisine. seviyorum o aleti:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim