Otacı Sülfatsız Şampuan

Annekaz
20 Nisan 2015
Yorum Yok

Otacı bitkisel ürünleri ile bilinir ve sevilir adının hakkını veren bir firmadır. Gülsen’in etkinliğinde Otacı keratin arginine şampuanı hediye edildi. Otacı’nın bu şampuanı sülfatsız, paraben ve formaldehit içermiyor. Ecocert sertifikalı bu şampuan hayvanlardan elde edilen hiç bir madde içermiyor ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor yani anlayacağınız Otacı’nın keratin arginine şampuanı vegan bir kozmetik.

Çok hoş bir kokusu var ben sedef hastası olduğum için kullandığım şampuanlar sabunlar önemli beni rahatsız etmedi, saçları yumuşacık yaptı keratin ve arginine iyileştirici etkisi görmek için set halinde ve uzun süreli kullanmak lazım diye düşünüyorum.

otacı-sülfatsız-vegan-şampuan

Sülfatsız şampuan hatta bakım seti arayanlar için Otacı güzel bir seçenek olarak görünüyor. Vegan şampuan olması da cabası..

otacı-sülfatsız-şampuan

Sizlerinde deneyimlerini bekliyorum kırık cansız saçlar için sülfatsız keratinli şampuan arayanlara alternatif olacaktır.. #gulshendoganile8mart etkinliğine destek veren Otacı’ya teşekkürler..

Bunu da seversin  Cilt lekeleri nasıl geçer?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim