Sadece iki poşetle ayak bakımı nasıl yapılır? Faydaları sizi şaşırtacak

Annekaz
7 Temmuz 2018
Yorum Yok

Vücudun tüm yükünü taşıyan ayaklar biraz şımartılmayı hak ediyor. Ayak bakımı için çok özel ürünler alıp paralar harcamaya gerek iki poşetle  çok kolay şekilde ayaklarınıza bakım yapıp tüm yorgunluğunuzu alıp topuk çatlakları ve kuruluklardan kurtulabilirsiniz. Bunun gibi daha çok gönderi için beni instagramdan takip edin  ? www.instagram.com/annekazblog/

Malzemeler
2 buzdolabı poşeti
Hindistan cevizi yağı veya shea butter
Nemlendirici krem ya da süt
Scholl rahatlatıcı ayak jeli (benzerleri olabilir )
Saç kremi

Not: Topuk çatlakları derinse içine aspirin ezin
Videoda olduğu gibi karışımı yapın en az bir saat bekletip bir havlu ile kurulayıp yıkamayın. Gece yapıp üzerine çorap giyip sabaha kadar bekletebilirsiniz özellikle çok çatlak varsa bekletin. Yorgunluk da alıyor karı koca yapıp dizi keyfinde dinlenebilirsiniz.

 

Ayaklarınız kirliyse yıkayın ve aşağıdaki videoda olduğu gibi Poşetin içine tüm malzemeleri koyun. biraz elinizle eritip ayaklarınızı içine sokun ve bileklerinden bağlayıp ovalayın ve poşet içinde tüm kremi vs her şeyi tün ayağa yedirin. Bu şekilde en az bir saat bekleyin, sonrasında yıkamayın havlu ile silip güne devam edin.

 

Bedavadan bir tık pahalı kraliçelere layık ayak bakımı tarifim var topuk çatlakları, ayak kurulukları böyle bir kaç bakımla yok oluyor. Malzemeler 2 buzdolabı poşeti Hindistan cevizi yağı veya shea butter Nemlendirici krem ya da süt Scholl rahatlatıcı ayak jeli (benzerleri olabilir ) Saç kremi Not: Topuk çatlakları derinse içine aspirin ezin Videoda olduğu gibi karışımı yapın en az bir saat bekletip bir havlu ile kurulayıp yıkamayın. Gece yapıp üzerine çorap giyip sabaha kadar bekletebilirsiniz özellikle çok çatlak varsa bekletin. Yorgunluk da alıyor karı koca yapıp dizi keyfinde dinlenebilirsiniz ?☕? #ayakbakimi #ciltbakımı #footcare #guzellik #tavsiye #maske #masketarifi #pratikbilgiler Müzik: Walk Ikson ?

Anne Kaz (@annekazblog)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim