Sibel Üresin kumalar yasal olsun!

Annekaz
24 Mayıs 2011
1 Yorum

Sibel üresin

Türkiye’deki metres sorununa hayatımda gördüğüm en pratik ve akılcı çözüm, niye hiç aklımıza gelmemişki, biz kadınların zavallı kocalarının zavallı sevgililerini bu zamana kadar tü kaka demişiz itelemişiz hatta boşanmız hiç ne gerek var mış ki.. Bakın Sibel Üresin mis gibi çözümü bulmuş.4’e kadar eşler yasal olsun bu yasallık sadece erkekler için geçerli yalnız, yanlış anlaşılmasın kendi için kesinlikle bir şey istemiyor.

 

Türkiye’deki islami kesimin bile, hadi adını söyeleyeyim siyasi olarak Ak Partili hanımların bile tırnaklarını çıkartıp yaklaşacağı bir söylem, Sibel Hanımı tebrik etmek lazım kendisi eşinin kaçıncı hanımı onu da merak etmedim değil zira bu kadar açık gönüllülükle çok eşliliği savunan bir hanımın bir erkeğe tek başına sahip olması haksızlık gibi. Ortada bu kadar evde kalmış çeşitli nedenler uygun bir kısmet bulamamış hanım varken eşini teşvik bile etmesi lazım.

Hadi olayın kadın yürekli tarafından bakmadığım zamanda ortada ciddi bir siyasi komplo görüyorum. Ak Parti’nin tutumu ve oy vereceği kesim belli, kadın oyları da çok fazla hani diyorum MHP’nin kasetleri varsa Ak Parti’ninde içinden gibi görünüp sırtından bıçaklayanları mı var. Oyların üzerine benzin döküp yakmak acaba başka  türlü nasıl olur.

Kendisi aile danışmanıymış söylemlere bakın kadın itaat etsin, fazla konuşmasın erkek cinsel gücü ve maddi imkanı fazla ise yeni eşler alabilir, dayak boşanma sebebi değil.. Sibel Hanım’ın ofisine gidince erkekler kapıdan kocaman bir sırıtışla çıkacakları kesin.  Kusura bakmayın Sibel Hanım hayal dünyasında yaşıyorsunuz kendi fantezilerinizi lütfen kendinize saklayın açın twittere okuyun bakın bakalım benim söyeleyemediğim onlarca şeyi sevgili sosyal medya nasıl bağıra bağıra söylüyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. asumanozel dedi ki:

    sibel üresin bence zavallı.isimler kişilikleri çok etkilermiş baksanızya kadının soyadına üresin .ayy müslümanlığı biliyorum diye ortaya çıkmıyorlarmı.bence nisa suresinin 3-4 .ayetleri ondan davacı olacak inşallah çünkü iyice anlamadan anlatmaya çıkmış çok acıyorum böyle kadınlara inşallah kendi kocası 4 tane alırda görür gününü öyle atıp tutuyor ama davul misali..işte..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim