Siz de Olimpik Anne olabilirsiniz!

Annekaz
14 Nisan 2015
11 Yorum

Her anne çocuğu için iyi bir gelecek hayal eder. Sağlıklı olsun, başarılı olsun, kendisine yeten hatta yaşadığı topluma faydası olan gençler bireyler yetiştirmektir hedef. Bunun için büyük çaba sarf ediyoruz annelik babalık toz pembe değil, tabiri caizse kan ve ter döküyoruz. Çocukların anneleri ile bağları kabul edelim çok fazla anne olarak siz çocuğunuzun arkasında durur, ona karşılıksız sevgi ve sonsuz güveninizle destek verirseniz başaramayacağı iş yoktur.

Spor yapan başarıdan başarıya koşan sporculara bir göz atın; antrenmanlarda başarısızlığında başarısında hep arkada annelerini görürsünüz. Bu kolay ya da kısa bir yol değil. Disiplinli çalışarak, sağlıklı beslenerek ailesinin desteğini alarak çıkılan bu yolda elbette başarı kaçınılmaz.

Sadece profesyonel spor yapanlardan bahsetmiyorum, sağlıklı düşünen, kötü alışkanlıklardan uzak duran bedenini ve ruhunu eğiten, sorumluluk alan, arkadaşları ile bağını güçlendiren, paylaşmayı ve rekabeti bilen, hedefi olan çocukların yaşamlarında mutlaka spor vardır. Anneler çocuklarına spor yapmaya teşvik etmeli ve destek olmalılar.

olimpikannelergorsel

Tüm anneler çocuklarına spor yapmaları konusunda destek vererek birer olimpik anne olabilirler. Çocuklarınızla vakit geçirin, dışarı çıkın hareketli bir yaşama dünyadaki en değerli varlığınızla beraber adım atın, sağlıklı, başarılı bir neslin anahtarı olimpik annelerin elinde olabilir.

Sizde çocuklarınızla spor yaptığınız fotoğrafları #OlimpikAnneyim etiketi ile sosyal medyada paylaşın, P&G’nin bu sosyal sorumluluk projesi www.olimpikanneler.com‘u ziyaret edip ilham alın. Unutmayın aldığınız her P&G ürünü ile Türkiye’deki tüm çocukların spor yapmasına da destek olabilirsiniz. Haydi Olimpik Anneler görelim sizleri!

Bunu da seversin  En çok sorulan soru: Çocuklarınız kavga etmiyor mu?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (11)
 1. ayşegül dedi ki:

  Benim kızlarım yürümeye başladıkları günden bu yana hep sporla içiçe oldular.. Cimnastik, yüzme, buz pateni, tekerlekli paten, kayak, voleybol, dans.. Üstelik pek çoğunu da lisanslı olarak sürdürdüler..

 2. muge dedi ki:

  Ok :)

 3. gulsen dedi ki:

  Spor önemli hele de çocuklar için k
  KEREM kuzu yuzmeye baslayacak bu ay

 4. kübra dedi ki:

  Spor önemli :)

 5. kübra dedi ki:

  Spor şart :)

 6. haticemo dedi ki:

  Biz ancak kış sporu yapabileceğiz galiba, Sivasa yaz gelmiyor

 7. elig dedi ki:

  Ok

 8. Nurcan Güneş dedi ki:

  Spor ok..

 9. nebiye Ertok dedi ki:

  :)

 10. betul kurt dedi ki:

  Bende yazları spora yonlensinler çok istiyorum büyük oğlum gecen sene yüzmeye gitti bu sene yüzme futbol ve satranç ekledim bakalim

 11. derin su dedi ki:

  :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.