Sofranızı paylaşın Karaca yemek takımı kazanın

Annekaz
28 Haziran 2015
Yorum Yok

Soframızın her zaman güzel görünmesini istiyoruz aslında sofraları güzelleştiren dostlar ama böyle güzel yemek takımları da taçlandırıyor. Karaca’nın yeni serisi Rumi‘yi reklamlarda ya da Karaca mağazalarında görmüşsünüzdür, işte o zarif takım benim soframda misafirlerimi ağırlıyor.

karaca-rumi-yemek

Desenleri, çizgileri, mükemmel fine bone zerafeti ile adeta bir gelin kadar zarif ve güzel görünüyor değil mi? Karaca’nın bu hoş takımına siz de sahip olabilirsiniz. sofradedigin.seninsofran.com adresine en güzel sofraların fotoğrafını yükleyin ya da İnstagram’da #SofraDediğin etiketiyle paylaşın @karacaonline hesabını takipte kalın masamda gördüğünüz 12 kişilik Rumi yemek takımını kazanın, üstelik yarışmaya katılan herkes ilk foto yüklemede 50 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Bu fırsat kaçmaz gerçekten muhteşem bir takım.. ❤

Bunu da seversin  Karaca Bio Granit tava
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim