Spartacus nasıl yayınlanır?

Annekaz
14 Eylül 2010
2 Yorum
‘Tarihin ilk devrimcisi’ Spartacus onlarca kez sinemaya aktarıldı daha önceden dizisi çekilmişiydi bilmiyorum ama yarından itibaren  Türkiye’de yayınlanacak olan Spartacus Blood and Sand kölelikle mücadeleden ziyade cinsel içerikli sahneleri, yoğun ve ağdalı kanlı savaşları ile oldukça izleyicisi olan bir dizi film. Bu dizi hakkında oturalım izleyelimde çocuklar devrimci görsün diye düşünüyorsanız fena halde yanılırsınız. Neredeyse ilk bölümünden itibaren p..rnoya yakın görüntülerle dolu bir dizi. Türkiye’de nasıl kesilecek nasıl izlenilir hale getirilecek çok merak ediyorum doğrusu.. Dizi kalitesiz ve ya izlenmeye değmez şeklinde bir yorumum olamaz ama yinede çoluk çocukla tv karşısına oturanlar için minik bir uyarı olsun dedim..e2’nin Cnbce’nin çiçekli böcekli sigara sansürleri bakalaım Spartacus’un poposu için ne kadar geçerli olacak :)
Bunu da seversin  Küçük sırlar, mini etekler, uymayan uyarlamalar
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Delfina ; dedi ki:

    Ramazan'da fragmanlar yayınlandıkça utandım AnneKaz,sansürlemezler komple yayınlarlar gör bak. Çocuklarımız küçük daha yaa :(

  2. mine dedi ki:

    ben birinci sezonu bitirdim. gercekten cok acık ve cok kanlı, cocuklarla izlenmemeli kesinlikle hatta 18 yaş altı bile izlememeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim