Su arıtma cihazı faydaları

Annekaz
4 Ocak 2020
Yorum Yok

İçtiğimizin suyun sağlıklı olması birçok etkene bağlıdır. Bu sağlıklı suya ulaşmak için insanlar zamanla birçok teknik geliştirmiş, suları mikroptan arındırmak için sularını kaynatmış ve 2000’li yıllara kadar tam olarak bir çözüm bulamamıştır.

Tam bu devrede yani 2000’li yıllarda Dünya’nın en iyi arıtma sistemi olan ters ozmoz sistemleri ortaya çıkmıştır. Reverse osmosis su arıtma cihazları da tezgah altı su arıtma cihazı olup bu tarz cihazlar Dünya’ca bilinen ters ozmoz su arıtma sistemini kullanmaktadır. 

TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları 5 aşamalı olup içeriğinde 5 adet filtre barındırmaktadır. Bu filtreler sırasıyla şöyledir:

  1. Spun(Sediment Filtre) 
  2. Gac(Granül Aktif Karbon Filtre)
  3. Blok Karbon Filtre
  4. Membran Filtre
  5. Post Karbon Filtre

Bu filtre su arıtma proseslerini başarılı bir şekilde tamamlamakta ve müşterimizin evinden sağlıklı suyun akmasını sağlamaktadır. Bu su alkali ve mineral bakımından cok zengindir. Yemeklerin içinde, çay kullanımında da kullanabileceğiniz bu cihazlar size kendi evinizde kendi suyunuzu üretme imkanı tanıyacak, sağlıklı suya düşük maliyetlerle ulaşmanızı da sağlayacaktır. Kapalı Kasa ve Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları olarak ayrılan bu sistemlerin özellikleri aynı olsa bile birinin deposu dışarda, diğerinin ise kapalı kasa olarak bilinir ve su arıtma cihazının deposu ve filtreleri bu sistemin içinde bulunur. Alkali ve mineral yönünden zengin olan bu cihazların faydalarını dilerseniz hep beraber inceleyelim:

Bebekler ve hamileler için içerdiği mineral sayesinde çocuk gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

Uzman doktorların da bahsettiği gibi alkali ve mineral açısından zengin suyun diyetimize büyük katkısı bulunmakta ve çabuk şekilde kilo vermemizi sağlamaktadır.

Alkali ve mineral açısından zengin olan su arıtma cihazı suyu, cildinizin güzelleşmesine ve nemlenmesine de büyük katkı sağlamaktadır. 

Bunu da seversin  Dukan Diyeti: Seyir evresi

Su arıtma cihazının suyu kolay içilmesinden ötürü günlük su tüketiminizi de arttırıyor ve böbreklerinize diğer sulardan (kaynak suyu, şebeke suyu vb.) çok daha büyük bir fayda sağlıyor.

Siz de en sağlıklı suya evlerinizde ulaşmak için https://www.naturelsuaritma.net adresini ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim