Erkek çocuk doğurmak için!

Annekaz
4 Mart 2010
Yorum Yok
Erkek bebek takıntısı hala devam ediyor. Soyum şanım yürüsünün dışında bir şey artık anne-kız baba-oğul durumları belki e haksızda değiller kız da lazım erkekte ben ayırıma birinin yerine diğerinin tercih edilmesine karşıyım.
Aynı sıkıntı çevremde de var. Çocuğun cinsiyeti beli olduktan sonra hamileliği bunalım geçen anneler hamileliği zehir eden babalar, milyon kere söyledim cinsiyeti belirleyen erkektir kibar tabiri ile ne ekerseniz onu biçerseniz yinede doğacak bebeğin cinsiyetinin erkek olmasını sağlamak bir ihtimal mümkünmüş.
Buradaki habere göre Alkali su tüketen anne baba adayları büyük ihtimalle erkek çocuk sahibi olabiliyorlarmış. Alkali su asit seviyesi 7 den yüksek suya deniyor bazı su arıtma cihazları suyu alkali suya çevirebiliyor zayıflamaya da yardımcı olduğu yazılmış çizilmiş ama ben bu zayıflama konusunda çok hassasım gözümle görmeden inanmam.
Denemekte fayda var bilimsel bir konu buradaki makale size yeteri kadar bilgi verecektir.
Bunu da seversin  1 dakikada çilekli cabuk dondurma
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim